Life House

Life House to nowy klub muzyczny powstały w Rzeszowie. Klub mieści się w tym samym budynku, w którym przez wiele lat działał Live a także „Wytwórnia”. Przed postaniem klubu wykonano gruntowny remont budynku oraz odświeżono jego wygląd. W Life House każdy znajdzie miejsce dla siebie. Odbywają się tu liczne koncerty muzyczne jak i imprezy kulturalne.

al. Tadeusza Rejtana 1, 35-326 Rzeszów
http://www.lifehouse.pl

Wydarzenia w Life House

Klub muzyczny Life House uznawany jest za najpiękniejszy rzeszowski Żywy Dom. To wyjątkowe miejsce, które powstało jako owoc pasji do muzyki. Właściciele klubu stawiają na nieograniczoną wyobraźnię, dzięki której klub zyskał już tak dużą popularność, która nieustannie rośnie. Life House to klub, w którym organizowane są koncerty, kabarety, stand-upy, spektakle teatralne, recitale, projekcje filmowe a także spotkania autorskie. Skąd tak duża popularność klubu i ogromny sukces właścicieli? Żywy Dom jest miejscem, w którym każdy czuje się wyjątkowo a przy tym niezwykle przyjemnie i komfortowo niczym w domowym zaciszu. W Life House dzieje się wiele – dzieje się tu wszystko to, co nie może wydarzyć się nigdzie indzie.

Koncerty w Life House

W klubie muzycznym Life House organizowane są liczne wydarzenia kulturalne – nie sposób wymienić wszystkich. Do ważniejszych osób, które wystąpiły na deskach sceny zaliczyć można: Lao Che, Wishbone Ash, Sylwia Lipka, Luxtorpeda, Bednarek, Staff, Enej, Paulina Przybysz, Vader, Kasia Kowalska, Hunter, Dikanda i wielu innych. Jak już wspomniano, w klubie organizowane są liczne stand-upy i wieczory kabaretowe takich artystów jak: Piotrek Szumowski, Lotek czy Kacper Ruciński. Bez względu na to czy wybierzesz się na koncert czy spektakl – gwarantujemy, że będzie to udany wieczór!

Bilety Life House

Nie przegap biletów na najważniejsze wydarzenia organizowane w Life House w Rzeszowie! Kalendarium wydarzeń oraz bilety dostępne są w naszym serwisie TicketClub.pl i pozwalają cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami przez długi czas.

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
9 minut temu