MOSIR Zabrze

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu działa od 1977 roku. Instytucja zajmuje się prowadzeniem obiektów o charakterze sportowych, do których zaliczyć można: hale sportowe, boiska, kąpielisko a także obiektów o charakterze gospodarczym tj. magazynów, targowiska, lokali użytkowych bądź też składowiska odpadów.

ul. Matejki 6, 41-800 Zabrze

Wydarzenia w MOSiR Zabrze

MOSiR w Zabrzu, w swoim władaniu ma Halę Widowiskowo-Sportową, którą uznaje się za jedną z największych na terenie Polski. Obiekt jest użytkowany już od połowy lat siedemdziesiątych. W Tm długim czasie przeszedł gruntowną modernizację, w związku z czym możliwe jest organizowanie rozgrywek w dziedzinach sportu, takich jak: piłka nożna, tenis ziemny (do dyspozycji jest aż 9 kortów), koszykówka, siatkówka, squash a także tenis stołowy. Obiekt umożliwia również uprawianie strzelectwa sportowego. Dodatkowo, odpowiednie zaplecze techniczne umożliwia organizację nie tylko imprez sportowych, ale i wydarzeń kulturalnych na najwyższym poziomie. Koncerty, biesiady, wystawy, a także targi czy konferencje nie stanowią dla nich problemu!

Koncerty w MOSiR Zabrze

Na deskach MOSiR w Zabrzu wystąpiło wielu znanych i cenionych artystów polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Instytucja organizuje koncerty z udziałem znanych gwiazd jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sceną muzyczną. Mieszkańcy Zabrza jak i turyści mogli wziąć udział w koncertach gwiazd takich jak: Sławomir, Akcent, Zenon Martyniuk, Krzysztof Hanke, Romart, Jacek Pikuła, John Kentucky czy też Fun Factory wielu innych. Na terenie obiektu odbył się również niezwykle popularny festiwal rysowania.

Bilety MOSiR Zabrze

Chcesz wziąć udział w ważnym wydarzeniu organizowanym na terenie MOSiR Zabrze? Dzięki serwisowi TicketClub.pl zyskujesz dostęp do aktualnego kalendarium wydarzeń oraz masz możliwość zakupu biletów na wybrany koncert. Śledź pilnie planowane wydarzenia oraz nie przegap występów legendarnych gwiazd!