Od Nowa

Klub Od Nowa to Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”. Jest to studencki klub muzyczny działający przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Jurija Gagarina 37A, 87-100 Toruń
http://odnowa.umk.pl

Wydarzenia w Od Nowa

Klub został założony w 1958 roku, przez Robotniczy Dom Kultury. Jakieś 20 lat później klub został przeniesiony na Osiedle Uniwersyteckie. Kilka lat temu – w 2011 roku przeprowadzono generalną modernizację obiektu, która pozwoliła zyskać mu przestrzenną salę kinowo-teatralną a także kilka dodatkowych pomieszczeń. Ważną informacją na temat klubu jest fakt, iż przez wiele lat był z nim związany polski artysta – Grzegorz Ciechowski.Klub w swojej działalności skupia się na zapraszaniu zespołów wewnętrznych na organizowane koncerty, ale też na przygotowywaniu własnych wydarzeń, których zadaniem jest promowanie sztuki, kultury oraz muzyki. Wszelkie wydarzenia kulturalne organizowane przez klub od wielu lat cieszą się ogromną popularnością.

Bilety w Od Nowa

W klubie występuje szereg znanych i cenionych artystów polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. W obiekcie swoją karierę muzyczną rozpoczynało wiele zespołów takich jak rejestracja czy Kult. W obiekcie odbyły się koncerty Darii Zawiałow, Łąki Łan, Lady Pank, Blue Cafe, Sarsa, Sławomir, Riverside, Happy Sad, Vader i wielu innych. Na terenie klubu organizowane są również imprezy cykliczne takie jak: Od Nowa Metal Fest, Majowy BUUM Poetycki, Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra a także Afryka Regggae Festival oraz Toruń Blues Meeting.

Bilety od Nowa

Zachęciliśmy Cię do udziału w jednym z organizowanych koncertów? Śledź harmonogram wydarzeń, które w najbliższym czasie odbędą się na terenie klubu w serwisie TicketClub.pl. Jeśli będziesz chciał wziąć udział w którymś z wydarzeń – kup bilety, bez wychodzenia z domu – szybko oraz bezpiecznie!

Rockowisko Zwierzyniec 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Rockowisko Zwierzyniec 2024
4 minuty temu