Plaża Mamry

Plaża Mamry zlokalizowana jest przy ulicy Braci Ejsmontów w Węgorzewie. Jest to plaża miejsca, wyposażona w strzeżone kąpielisko nad jeziorem.

Braci Ejsmontów 8, 11-600 Węgorzewo

Wydarzenia w Plaża Mamry

Plaża Mamry w sezonie letnim pełni nie tylko funkcje kąpielowe, ale również miejsce organizacji licznych wydarzeń kulturalnych.W sezonie letnim, na strzeżonej plaży o bezpieczeństwo plażowiczów dbają zawodowi ratownicy. Plaża posiada nie tylko miejsce do wypoczynku, ale również dwa boiska do plażowej piłki siatkowej, budynek zaplecza sanitarnego, a także przebieralnie i toalety. Uroku plaży dodaje malownicza okolica, na terenie której znajduje się molo oraz drewniany, pływający pomost. Teren Plaży Mamry należy do obszaru chronionego krajobrazu krainy Wielkich Jezior Mazurskich.Poza atrakcjami wizualnymi, plażę wyróżnia wysokiej jakości zaplecze gastronomiczne. Warto dodać, iż bardzo ważną zaletą plaży są licznie organizowane koncerty, imprezy plenerowe czy imprezy sportowe.

Koncerty w Plaża Mamry

Najważniejszą imprezą organizowaną każdego roku na terenie plaży jest Beach Party. To wyjątkowa impreza, której pierwsza edycja odbyła się w 2018 roku. Imprezę w stylu Electronic Dance Music uzupełnia wyjątkowe piękno natury. Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na najwyższy poziom muzycznych występów a także obecność polskich gwiazd sceny muzycznej. Celem imprezy jest nie tylko dostarczenie rozrywki mieszkańcom Węgorzewa oraz turystom, ale też wypromowanie Mazur i samej miejscowości. Organizatorzy imprez są otwarci na nowe pomysły i chętni do organizacji kolejnych wydarzeń cyklicznych.

Bilety Plaża Mamry

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
4 minuty temu