Pod Minogą

Klub pod Minogą to miejsce oferujące niezapomnianą rozrywkę podczas licznych koncertów DJ’ów i zespołów muzycznych.

Nowowiejskiego 8, 60-101 Poznań

Wydarzenia w Pod Minogą

Klub Pod Minogą znajduje się w jednej z poznańskich kamienic. Składa się z dwóch poziomów, do których wchodzą dwie sale taneczne, a także miejsce idealne do pogaduszek. Każdego dnia osoby odwiedzające klub mogą liczyć na różnorodne gatunki muzyczne. Osobami najczęściej odwiedzającymi klub są studenci, dla których organizowane są liczne imprezy tematyczne.

Koncerty w Pod Minogą

Na terenie klubu organizowane były już liczne koncerty i inne muzyczne wydarzenia kulturalne. Publiczność mogła wziąć udział w koncertach takich jak: Poznań Student Rock Festiwal Reaktywacja, Non Iron, Krzysztof Jahns, Esben and The Witch oraz wielu innych. W obiekcie organizowane były również liczne spektakle m.in. Ecce Homo czy też Trzy Marie. Nie mogło zabraknąć również licznych występów kabaretowych i stand-upów. Każdy kto odwiedził lub odwiedzi klub Pod Ninogą znajdzie coś odpowiedniego dla siebie – nie tylko dzięki różnym wydarzeniom kulturalnych, ale i różnym gatunkom muzyki.

Bilety Pod Minogą

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
4 minuty temu