Pod Palmą

Pod Palmą, to klub muzyczny zlokalizowany w Rzeszowie. Należy do jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów zlokalizowanych na mapie miasta.

Cicha 4A, 35-326 Rzeszów

Wydarzenia w Pod Palmą

Klub istnieje już od ponad kilkudziesięciu lat, jednak wciąż potrafi zaskoczyć odwiedzające go osoby swoją wyjątkową ofertą kulturalną. Największą popularnością cieszą się licznie organizowane imprezy tematyczne, które przeplatane są równie licznie organizowanymi koncertami gwiazd różnych scen muzycznych. Oferta klubu obejmuje nie tylko muzyków różnego kalibru, ale też różne gatunki muzyczne – z pewnością każdy odwiedzający znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Warto dodać, że w klubie organizuje strój elegancki.

Koncerty w Pod Palmą

Na scenie klubu wystąpiło wiele gwiazd takich jak: Daria Zawiałow, Pidżama Porno, Hunter, Poparzeni Kawą Trzy, Happysad, Weronika Juszczak, Lao Che, Paluch, Dikanda, Lady Pank i wielu innych artystów polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Obiekt otwiera się na nowe wydarzenia kulturalne, które przyciągną jeszcze szersze grono odbiorców. Podczas licznych koncertów nie może zabraknąć także Ciebie!

Bilety Pod Palmą

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń oraz kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
14 minut temu