Sala Audytoryjna w WCK

Sala Audytoryjna WCK to jeden z kilku obiektów wchodzących w skład kompleksu widowiskowo-sportowego wrocławskiej Hali Stulecia.

ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
http://halastulecia.pl

Wydarzenia w Sala Audytoryjna WCK

Salę wyróżnia układ amfiteatralny, w związku z czym jej przestronne wnętrze jest w stanie przyjąć prawie 1000 osób podczas organizowanych wydarzeń. Salę wyróżnia również jej nowoczesny styl – jest w pełni przeszklona oraz wysokiej jakości wyposażenie. Wszystkie organizowane wydarzenia kulturalne odbywają się w oparciu o profesjonalny sprzęt oświetleniowy i medialny a także nowoczesne, ruchome kotary, pozwalające całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Przybyłych gości zachwyca nie tylko piękne wnętrze, ale również rozpościerającysię widok z Sali na wrocławską Pergolę. Najczęściej, w Sali organizowane są wykłady i konferencje, choć coraz częściej również wszelkiego rodzaju występy artystyczne.

Koncerty w Sala Audytoryjna WCK

W obiekcie wystąpiło już wielu artystów polskiej jak i zagranicznej scen muzycznej. W Sali zorganizowano m.in. koncerty Macieja Maleńczuka, Kult, Jacka Wójcickiego, Andrzeja Piasecznego, Edyty Górniak, Basi, Skaldów, LemOn czy Piotra Nalepa. Osoby zainteresowane licznie organizowanymi wydarzeniami kulturalnymi mogą również wziąć udział w wieczorach kabaretowych bądź też stand-upach.

Bilety Sala Audytoryjna WCK

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Rockowisko Zwierzyniec 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Rockowisko Zwierzyniec 2024
2 minuty temu