Harpcore - bilety

Harpcore

Bluesowa supergrupa? Byłoby to pewnie dobre określenie dla fenomenu HARPCORE, gdyby nie fakt, że wyobraźnia muzyczna członków zespołu dawno wyłamała się z ram czystego bluesa. To, co dzięki nim otrzymujemy, to wybuchowy międzygatunkowy koktajl, w którym liczy się finezja, wirtuozeria, a przede wszystkim – dobra zabawa.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

W skład grupy wchodzi ścisła ekstraklasa polskiego blues-rocka. Kwartet harmonijkarzy – Tomek „Cynamon” Kamiński, Michał Kielak, Bartek Łęczycki i Łukasz Wiśniewski – to weterani, o których wirtuozowskich umiejętnościach wiedzę od dawna wszyscy zainteresowani. Towarzyszą im dwaj najlepsi w Polsce (według ankiety Blues Top 2011 kwartalnika Twój Blues) gitarzyści – Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz, a także atomowa sekcja rytmiczna w składzie Andrzej Stagraczyński – bas i Adam Partyka – bębny.

Nagrana w 2011 roku płyta „Harpcore” zdążyła znaleźć uznanie fanów dobrej muzyki. Krążek z pewnością polecić można wszystkim tym, którzy stronią od schematów i szukają w muzyce nowych rozwiązań. Tu blues, rock, jazz i funky łączą się w jedno, tworząc prawdziwy muzyczny dynamit.

Album został świetnie wyprodukowany, nie dziwi zatem jego entuzjastyczne przyjęcie. Towarzyszy ono również występom zespołu na żywo, czemu trudno się dziwić, jako że ten fantastyczny program muzyczny jest nam podczas koncertów serwowany w atmosferze nieskrępowanej zabawy.

Skład:

Tomek „Cynamon” Kamiński (Tomek Kamiński Band, Kamiński & Tymkoff, Hardworkers, Sean McMahon) – harmonijka

Michał Kielak – (Czarny Pies, Pokój Numer 3, Kasa Chorych) – harmonijka

Bartosz Łęczycki (J.J.Band, Maleńczuk & Waglewski) – harmonijka

Łukasz Wiśniewski (Kraków Street Band, Hard Times) – harmonijka, śpiew

oraz

Jacek Jaguś (J.J.Band) – gitara, śpiew

Piotr Grząślewicz (Kraków Street Band, Hard Times, Moribunda) – gitara

Adam Partyka (Kraków Street Band, Moribunda) – perkusja

Andrzej Stagraczyński (J.J. Band, Hoodoo Band) – bas

The Engineers Band - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Engineers Band
minutę temu