Hrabi - bilety

Hrabi

Polski kabaret, założony przez Dariusza Kamysa pod koniec 2002 roku. Błyskotliwe, inteligentne poczucie humoru zjednało zespołowi rzesze wiernych fanów. Występy kabaretu prezentują zawsze wysoki poziom artystyczny i od wielu lat cieszą się wielkim powodzeniem. Warto zdobyć bilety na Hrabi!

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Artyści zdobyli I miejsce — Tytuł DebeŚciaKa w trakcie VII Dąbrowskiej Ściemy Kabaretowej, w Dąbrowie Górniczej w 2008 roku.

Skład Kabaretu Hrabi:

  • Joanna Kołaczkowska — Posiada ksywkę : „Asior”. Odznacza się wybitną charyzmą sceniczną i potrafi porwać publiczność swoim śmiechem. Zaczęła występować w 1988 roku, w kabarecie Drugi Garnitur, następnie przeszła do kabaretu POTEM, gdzie grała do 1999 roku.
  • Tomasz Majer — W zespole wołają na niego Bajer. Z zespołem występuje od 2003 roku. Rozpoczynał swoją karierę sceniczną w zielonogórskim kabarecie „Miłe twarze”, następnie występował w kabarecie E.K , a potem był członkiem formacji „Pseudomin”.
  • Dariusz Kamys — Nosi ksywkę Kamol. Występy rozpoczął w 1984 roku w kabarecie POTEM. Gdy zespół zakończył swoją działalność, w 1999 roku, Kamys założył z Grzegorzem Halamą kabaret HiFi , który jednak po trzech latach się rozwiązał. W 2002 roku Kamys założył kabaret Hrabi, którego jest motorem i organizatorem. Kamol jest także pomysłodawcą komediowego serialu improwizowanego „Spadkobiercy”.
  • Łukasz Pietsch — W zespole wołają na niego Lopez. Najmłodszy członek zespołu, lubi sport. Pianista, odpowiedzialny za nastrój i stopniowanie atmosfery w poszczególnych skeczach. Choć chowa się nieco za pianinem, jest utalentowanym artystą.

Wydawnictwa Kabaretu Hrabi

  • Kobieta i Mężczyzna — premiera: 10 .12. 2010, DVD
  • Pojutrze — premiera: 12 .12. 2008 roku (wydanie dwupłytowe), DVD
  • Hrabi Dracula — premiera: 7.05. 2008 roku (wydanie dwupłytowe), DVD
  • Terapia — premiera: styczeń 2007, DVD
  • Pienia i Jęki — premiera: 1.08.2011 roku, CD

Skecze kabaretu mają w internecie miliony odsłon, ale warto taki występ i wyborną grę aktorską zobaczyć na żywo! Wysoka klasa i wspaniała zabawa gwarantowane! Kup bilety na Hrabi! Artyści występują w różnych miastach Polski.

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
grandson
26 minut temu