Hypocrisy - bilety

Hypocrisy

Grupa muzyczna, pochodząca ze Szwecji, prezentująca death metal. Formacja zapoczątkowała swoje działanie w 1990 roku w Ludvika, założył ją Peter Tägtgren. Zespół we wstępnej fazie funkcjonowania (do 1992 roku) występował pod nazwą Seditious. Do 2009 do sprzedaży trafiło jedenaście krążków, które zdobyły uznanie fanów.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Utwory muzyczne Hypocrisy z biegiem lat ulegały ewolucji, najpierw był to tradycyjny death metal, a później melodic death metal. Teksty utworów dotykają takich tematów jak satanizm, antychrześcijaństwo, okultyzm i zjawiska paranormalne, różne patologie, przemoc i uzależnienia.

Hypocrisy — obecny skład formacji:

  • Peter Tägtgren — wokal, gitara (od 1990),
  • Mikael Hedlund — gitara basowa (od 1992),
  • Reidar "Horgh" Horghagen — perkusja (od 2004).

Byli członkowie zespołu Hypocrisy

  • Lars Szöke — perkusja (1990-2004),
  • Andreas Holma — gitara (2004-2006),
  • Klas Ideberg — gitara (2006),
  • Magnus „Masse" Broberg — wokal (1992-1993),
  • Jonas Österberg — gitara (1992).

Bilety na Hypocrisy

Pierwszy niezależny album zespołu — „Rest In Pain”, ukazał się w 1991 roku. Brzmienia instrumentów zastały zarejestrowane przez Petera Tägtgren’a. Muzyk nie był usatysfakcjonowany jednak własnymi wokalizami i skłonił do współpracy Magnusa „Masse" Broberga. W 1992 roku muzycy wydali swoje drugie demo pt. „Rest In Pain 92”, zrealizowano je w duecie . W następnym etapie działalności zespół podjął się splitu: Hypocrisy z Afflicted, Resurrection i Sinister pt. „Nuclear Blast Sampler”. W tym samym czasie skład Hypocrisy uzupełnił drugi gitarzysta —Jonas Österberg i basista Mikael Hedlund. Piątego października 1992 roku, dzięki wydawnictwu Nuclear Blast, do sprzedaży trafił pierwszy album formacji, pt. „Penetralia”. Krążek promowały teledyski: „Impotent God" oraz „Left To Rot".

Bilety na Hypocrisy

Szwedzka formacja deathmetalowa występowała pod nazwą Seditious do 1992 roku. W tym samym roku zespół wypuścił swoje pierwsze demo, już jako Hypocrisy. Podczas swojej wieloletniej działalności muzycznej, muzycy wydali 12 płyt studyjnych, 4 minialbumy i 3 video z koncertów. Muzyka formacji ewoluowała z biegiem lat – satanistyczne i antychrześcijańskie utwory przeszły w piosenki poruszające tematy społeczne, jak przemoc czy uzależnienie. Koncert Hypocrisy to death metal w najlepszej postaci.