Hypocrisy - bilety

Hypocrisy

Grupa muzyczna, pochodząca ze Szwecji, prezentująca death metal. Formacja zapoczątkowała swoje działanie w 1990 roku w Ludvika, założył ją Peter Tägtgren. Zespół we wstępnej fazie funkcjonowania (do 1992 roku) występował pod nazwą Seditious. Do 2009 do sprzedaży trafiło jedenaście krążków, które zdobyły uznanie fanów.

Utwory muzyczne Hypocrisy z biegiem lat ulegały ewolucji, najpierw był to tradycyjny death metal, a później melodic death metal. Teksty utworów dotykają takich tematów jak satanizm, antychrześcijaństwo, okultyzm i zjawiska paranormalne, różne patologie, przemoc i uzależnienia.

Hypocrisy — obecny skład formacji:

  • Peter Tägtgren — wokal, gitara (od 1990),
  • Mikael Hedlund — gitara basowa (od 1992),
  • Reidar "Horgh" Horghagen — perkusja (od 2004).

Byli członkowie zespołu Hypocrisy

  • Lars Szöke — perkusja (1990-2004),
  • Andreas Holma — gitara (2004-2006),
  • Klas Ideberg — gitara (2006),
  • Magnus „Masse" Broberg — wokal (1992-1993),
  • Jonas Österberg — gitara (1992).

Bilety na Hypocrisy

Pierwszy niezależny album zespołu — „Rest In Pain”, ukazał się w 1991 roku. Brzmienia instrumentów zastały zarejestrowane przez Petera Tägtgren’a. Muzyk nie był usatysfakcjonowany jednak własnymi wokalizami i skłonił do współpracy Magnusa „Masse" Broberga. W 1992 roku muzycy wydali swoje drugie demo pt. „Rest In Pain 92”, zrealizowano je w duecie . W następnym etapie działalności zespół podjął się splitu: Hypocrisy z Afflicted, Resurrection i Sinister pt. „Nuclear Blast Sampler”. W tym samym czasie skład Hypocrisy uzupełnił drugi gitarzysta —Jonas Österberg i basista Mikael Hedlund. Piątego października 1992 roku, dzięki wydawnictwu Nuclear Blast, do sprzedaży trafił pierwszy album formacji, pt. „Penetralia”. Krążek promowały teledyski: „Impotent God" oraz „Left To Rot".

Bilety na Hypocrisy

Szwedzka formacja deathmetalowa występowała pod nazwą Seditious do 1992 roku. W tym samym roku zespół wypuścił swoje pierwsze demo, już jako Hypocrisy. Podczas swojej wieloletniej działalności muzycznej, muzycy wydali 12 płyt studyjnych, 4 minialbumy i 3 video z koncertów. Muzyka formacji ewoluowała z biegiem lat – satanistyczne i antychrześcijańskie utwory przeszły w piosenki poruszające tematy społeczne, jak przemoc czy uzależnienie. Koncert Hypocrisy to death metal w najlepszej postaci.

Myslovitz - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Myslovitz
7 minut temu