Leprous - bilety

Leprous

Zespół pochodzi z Norwegii, prezentuje muzykę z gatunku progresywnego metalu. Kapela powstała w 2001 roku, w Notodden w regionie Telemark. Ich pierwsze nagranie to „Silent Waters". Muzyka Leprous porównywana jest przez niektórych do twórczości takich formacji jak: Pink Floyd, Tool oraz King Crimson. Leprous występował przed takimi zespołami jak Therion czy Amorphis. Najpopularniejszym utworem grupy jest „The Price”, który notuje milionowe odsłony na kanale You Tube.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ formacji na żywo? Kup bilety na Leprous!

Pierwotnie w skład grupy weszli: gitarzysta i wokalista Tor Oddmund Suhrke, klawiszowiec i wokalista Einar Solberg, basista Stian Lonar, gitarzysta Esben Meyer Kristensen oraz perkusista Truls Vennman. W 2002 roku basistę Lonara zastąpił Halvor Strand, a do grupy dołączył jeszcze Kenneth Solberg. W 2003 roku z grupą rozstał się Kristensen.

Zespół jest zawsze świeży, eksperymentuje i wciąż poszukuje nowych rozwiązań, dzięki czemu jest zupełnie wyjątkowy.

Leprous— dyskografia

  • Tall Poppy Syndrome, 2009
  • Bilateral, 2011
  • Coal, 2013
  • The Congregation, 2015
  • Malina, 2017

Bilety na Leprous to wielka gratka dla fanów. Zdobądź je!

Rockowe brzmienia Leprous spodobały się wielu odbiorcom na całym świecie. Płyta „The Congregation" jest ekspresyjna, mroczna i działa na emocje w taki sposób, że pamięta się ją bardzo długo. To znakomity „deser” dla wielbicieli muzyki progresywnej . Głębokie teksty zamknięte w niesamowite kompozycje nadają całemu albumowi dojrzałość, która wyróżnia go wśród innych wydawnictw tego zespołu.

Leprous nigdy nie miał tendencji do naśladowania innych artystów, zawsze poszukuje swojej własnej drogi i daje swoim odbiorcom artystyczne, wysublimowane utwory, które wyróżniają się oryginalnością i znakomitą kompozycją.

Porównywani do takich formacji jak Pink Floyd, Tool czy King Crimson, prezentują własne, unikalne utwory z gatunku metalu progresywnego. Już od momentu debiutu Leprous dał się poznać jako dojrzały zespół, którego mroczne, ekspresyjne utwory na długo zapadają w pamięć. Jego “The Price” odnotował już miliony wyświetleń na YouTubie, a krążek “The Congregation” otrzymał nominację do Spellemannprisen. Koncerty Leprous słyną z wyjątkowej atmosfery, którą doceniają miłośnicy mocnych, ambitnych brzmień.

JuweWtorek "Golec uOrkiestra”- “Kiedyś było Ściernisco, teraz jest San Francisco" - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
JuweWtorek "Golec uOrkiestra”- “Kiedyś było Ściernisco, teraz jest San Francisco"
4 minuty temu