Lukas Rieger - bilety

Lukas Rieger

Artysta młodego pokolenia wykonuje muzykę pop i rap. Pochodzi z Hannoveru, urodził się 3 czerwca 1999 roku w Niemczech. Jest absolwentem szkoły muzycznej, znajdującej się w Bugdorf. Lukas Rieger jako piętnastolatek wziął udział w 2014 roku w niemieckiej edycji The Voice Kids, co pozwoliło mu na pokazanie się szerszej publiczności. Melodyjne utwory młodego artysty szybko wpadają w ucho i podobają się zwłaszcza żeńskiej części odbiorców. Lukas Rieger śpiewa głównie w języku angielskim, rzadko niemieckim.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Lukas Rieger — rozwój kariery

Lukas Rieger zdobył popularność dzięki kanałowi YouTube, na którym prezentował wiele różnych coverów , które rozpowszechniał także przez inne media społecznościowe. Dzięki Internetowi, niekwestionowanemu talentowi i dobremu promowaniu swojej osoby, kariera Lukasa Rieger’a nabrała wyjątkowego tempa. Obecnie teledyski piosenkarza notują milionowe sumy odsłon. W krótkim czasie przystojny młody artysta z błyskiem w oku, stał się rozpoznawalnym na całym świecie idolem nastolatek i trafił do czołówki gwiazd współczesnej muzyki rozrywkowej.

Chcesz zobaczyć, jak artysta występuje na żywo? Kup bilety na Lukas Rieger i przeżyj to!

Lukas Rieger porównywany jest bardzo często do Justina Bieber’a. Teksty tego niemieckiego artysty są bardzo szczere i trafiają do odbiorców, mówią o miłości, ale także o marzeniach, pasji i o tym, że warto wierzyć w siebie. Premiera debiutanckiego albumu artysty o tytule „Compass" miała miejsce we wrześniu 2016 roku, potem Lukas Rieger odbył trasę koncertową, promującą nowe wydawnictwo. Kolejną płytę o tytule „Code” Lukas Rieger wydał w 2018 roku.

Bilety na Lukas Rieger to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Artysta, porównywany często do Justina Biebera, dał się poznać szerszej publiczności dzięki uczestnictwie w muzycznym talent show “The Voice Kids”. Popularność Lukasa Riegera rozwinęła się za sprawą serwisu YouTube, gdzie zamieszczał covery swojego autorstwa. Silna determinacja, ale i wyjątkowy talent sprawiły, że jego kariera nabrała tempa. Młody artysta szybko stał się idolem nastolatków. Między innymi z tego powodu na koncerty Lukasa Riegera przychodzą tysiące, nie tylko młodych, fanów.