Mark Kozelek - bilety

Mark Kozelek

Artysta jest jednym z najbardziej fascynujących muzyków na scenie współczesnej muzyki. Stawia nie tylko na solową twórczość, ale też współpracuje z wieloma znanymi muzykami. Już, jako dziecko interesował się muzyką. Uznawany za niezwykle płodnego artystę - w swojej karierze muzycznej wydał 27 albumów studyjnych.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Kup bilety na Mark Kozelek i przenieś się w świat niezwykłych piosenek!

Początki działalności

Kozelek już w latach młodzieńczych założył swój pierwszy zespół o nazwie God Forbid, jeszcze w czasie, gdy mieszkał w rodzinnym mieście. Przeprowadzając Siudo Atlanty, poznał perkusistę Anthony'ego Koutsosa i gitarzystę Gordenem Mack, z którymi założyli Red House Painters w 1989 roku. W przeciągu kilku lat wydali szereg wartościowych albumów prezentujących autobiograficzne treści Kozelka. Niestety, już w 2001 roku zespół rozpadł się a Mark zdecydował, że dalsza jego kariera potoczy się w formie solowej działalności. Uwagę swoich słuchaczy zwrócił głównie swoją solową działalnością i prostymi aczkolwiek wyrazistymi utworami. W jego osiągnięciach znajduje się nie tylko bogata lista wydanych albumów, ale również napisanie muzyk ido filmu „Pretenders”.

Albumy solowe

 • What's Next to the Moon (2001)
 • Like Rats (2013)
 • Perils from the Sea (2013) (with Jimmy LaValle)
 • Mark Kozelek & Desertshore (2013) (with Desertshore)
 • Mark Kozelek Sings Christmas Carols (2014)
 • Dreams of Childhood (2015) (with Nicolás Pauls)
 • Mark Kozelek Sings Favorites (2016)
 • Yellow Kitchen (2017) (with Sean Yeaton)
 • Mark Kozelek with Ben Boye and Jim White (2017) (with Ben Boye and Jim White)
 • Mark Kozelek (2018)

 • Ostatni album artysty to niesamowicie introwertyczne zestawienie utworów, stworzone przy wykorzystaniu partii gitary akustycznej. Główną rolę odgrywa narracyjny wokal Kozelka, który charakteryzuje nostalgia. Album całkowicie skupia się na emocjach artysty, opowiadając jego historię samotności, życia w trasie bądź też historię spotkań z fanami.

  Kup bilety na koncert Mark Kozelek i przenieś się na chwilę w jego świat!

  Oryginalny baryton, niebanalne teksty piosenek i folkowo-rockowe aranżacje – Mark Kozelek to rozpoznawalna postać współczesnej sceny muzycznej. Znany z bogatej dyskografii artysta przez lata był liderem grupy Red House Painters. Dziś kontynuuje karierę jako solowy wokalista, a do jego największych osiągnięć zaliczyć trzeba album “Benji”. Zbiór piosenek poświęconych rodzinie i przemijaniu, stworzył w oparciu o osobiste doświadczenia. Koncert Marka Kozeleka to szansa na posłuchanie go na żywo.

  The Engineers Band - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  The Engineers Band
  minutę temu