Monika Urlik - bilety

Monika Urlik

Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Prezentuje utwory w takich gatunkach jak: pop, soul, gospel oraz R&B. Monika Urlik wystąpiła w pierwszej edycji telewizyjnego show — The Voice of Poland, jest także laureatką międzynarodowego festiwalu „VENA” Michała Urbaniaka, gdzie popisała się autorską piosenką pt.:„Time after time”. W 2018 roku piosenkarka wzięła udział w krajowych eliminacjach do 63 Konkursu Piosenki Eurowizji, zajęła w nich trzecie miejsce. Monika Urlik nazywana jest często polską Whitney Houston.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Monika Urlik w swoim repertuarze ma utwory wymagające dużego kunsztu wokalnego, piosenkarka lubi kompozycje sentymentalne i głębokie. Dysponuje mocnym głosem o ciekawej barwie i często mierzy się z bardzo trudnymi piosenkami. Do jej ulubionych należą te z repertuaru Whitney Houston. Monika Urlik świetnie radzi sobie z wielkimi szlagierami tej gwiazdy, takimi jak np.: „I’m Every Woman”, „How Will I Know”, czy też „My Love Is Your Love” i chętnie wykonuje je podczas swoich koncertów.

Chcesz zobaczyć występ piosenkarki na żywo? Kup bilety na Monika Urlik!

Pierwszy, autorski krążek Moniki Urlik to fuzja brzmień klasycznych, elektronicznych, dubstepu, soulu i r'n'b. W ciekawych kompozycjach ukrywają się niebanalne, poruszające teksty, wszystko razem trafia zarówno do ucha, jak i do serca. Dobry warsztat, świetna interpretacja oraz aranżacja stwarzają dla odbiorcy przyjemną w odbiorze całość. Przy produkcji swojego albumu wokalistka współpracowała m.in. z chórem klasycznym, z Aleksandrem Milwiw-Baronem, Markiem Błaszczykiem, Robertem Krawczykiem, Michałem Przybyłą, Krzysztofem Kawałko, Piotrem Walickim oraz Kubą Zaczkowskim.

Utwory Moniki Urlik dostępne są na kanale You Tube. Takie piosenki jak: „Nie wie nikt”, „Nie wiem czym jest miłość”, „Dla Ciebie” czy „Jedno słowo” notują już nawet po kilka milionów odsłon.

Bilety na Monika Urlik to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Monika Urlik dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka telewizyjnego show “The Voice Of Poland”. Mocny głos o wyjątkowej, ciepłej barwie pozwolił jej udźwignąć przeboje z repertuaru takich gwiazd, jak Aretha Franklin czy Whitney Houston. Dzięki niemu Monika została laureatką międzynarodowego festiwalu “VENA” i dotarła do 3. miejsca w eliminacjach do Eurowizji. Utworów z jej autorskiej płyty możesz posłuchać na żywo – wybierz się na koncert i oddaj się kojącym dźwiękom soulu i R&B.