My Baby - bilety

My Baby

Holendersko –nowozelandzki zespół muzyczny wywodzący się z Amsterdamu. My Baby to trio, które w swojej twórczości łączy blues, funk i psychodelik. Co ciekawe – ich inspiracją są afrykańskie rytuały i muzyka gospel. Serca fanów zdobyli nie tylko ciekawymi brzmieniami, ale również energicznymi koncertami.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Skład zespołu My Baby

  • Joost van Dijck - perkusja
  • Cato van Dijck - wokal
  • Daniel 'Dafreez' Johnston - gitary

Chciałbyś spotkać ich na żywo? Kup bilety na My Baby już dziś!

Początki My Baby

Zespół muzyczny został stworzony w 2012 roku przez holenderskie rodzeństwo Cato van Dijck i Joost van Dijck, będące niegdyś członkami duńskiego zespołu The Souldiers.Jego uzupełnieniem jest gitarzysta Daniel 'Dafreez' Johnston pochodzący z Nowej Zelandii. Zespół został dość wcześnie odkryty przez PR-mana basisty. Sam założyciel i wokalista Cato mówi o nich, jako o zespole tworzącym muzykę różnorodną pod względem stylistycznym. Przemieszczając się przed różne epoki trafiają do lat, 20 gdy królował jazz, lat 30 pełnych amerykańskiej stylistyki czy też lat 40 wypełnionych ścieżkami filmowymi z filmów noir.

Zespół może pochwalić się wieloma wyprzedanymi koncertami nie tylko w Europie, ale i na całym świecie – spotkać ich można było na Glastonbury, Pinkpop, Bestival, Down The Rabbit Hole czy Pohoda Festival. Fani w Polsce mogli usłyszeć ich na Enea Spring Break Festival.

Dyskografia

  • My Baby Loves Voodoo! (2013)
  • Shamanaid (2015)
  • Remedy II EP (2015)
  • Prehistoric Rhythm (2017)
  • Mounaiki ~ By the Bright of Night (2018)

Ich debiutancki album uzyskał nominację do nagrody Edison w kategorii nagroda publiczności. Co więcej, jako zespół otrzymali dwukrotną nominację do NPO Radio 6 Soul & Jazz Awards w kategorii „Best Live Act”. Ich kolejnym osiągnięciem było zdobycie Edisona w 2016 roku za album Shamanaid w kategorii „Alternative”. Pochodzący z najnowszej płyty singiel „In The Club” to mieszanka disco, funku, muzyki trance-owej i bluegrass, który dość szybko podbił holenderskie listy przebojów trafiając do rozgłośni BBC.

Chcesz usłyszeć ich brzmienia? Zdobądź bilety na My Baby już dziś!

Formację My Baby tworzy trio o holenderskich i nowozelandzkich korzeniach. Nazywany “psychodelicznym i szamańskim zespołem”, czerpie inspirację z różnych kultur, między innymi z afrykańskich obrzędów i rytuałów. Muzycy nawiązują do takich motywów, jak historia ludzkości, tożsamość etniczna i duchowa przynależność. W ich utworach słychać mieszankę bluesa, funku i country, ostatnio zespół zaczął eksperymentować z elektroniką. Koncert My Baby wyróżnia się oryginalną muzyką i szaleństwem na scenie.