Neena - bilety

Neena

Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka młodego pokolenia, wykonuje muzykę z gatunku pop alternative. Artystka pochodzi z Warszawy, obecnie mieszka i tworzy w Londynie. Jej twórczość jest świeża i nowatorska, zdobywa coraz większą grupę odbiorców. Neena nie boi się pytać o rzeczy trudne w codzienności i podejmuje się w swojej twórczości tematów, które ją nurtują. Zdecydowanie obiera własny kurs na drodze rozwoju artystycznego i dąży do niezależności.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz zobaczyć występy artystki na żywo? Kup bilety na Neena!

Nina Karpińska dała się poznać szerszej publiczności jako piętnastolatka, gdy wystąpiła w telewizyjnym show „Must be the music”. W programie zaskakiwała jurorów i publiczność artystyczną dojrzałością, udało się jej zdobyć drugie miejsce. Neena od dzieciństwa interesowała się Indiami i Bollywood, jej artystyczny pseudonim pochodzi od hinduskiego słowa „neena,” oznaczającego dziewczynę, związany jest także z jej imieniem Nina.

Piosenkarka zadebiutowała w 2015 roku, prezentując swoje dwa single: „Roses” i „Run”. Intensywnie pracowała nad materiałem na nową płytę, poszukując i odkrywając nowe dla siebie przestrzenie, analizowała i opisywała otaczający ją świat, tworząc swój własny, subiektywny jego obraz. W listopadzie 2017 roku fani artystki mogli posłuchać nowego singla zatytułowanego „The Game”, który spotkał się z pozytywnym odbiorem, zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Singiel zapowiada debiutancki „Flipside”. Płyta ukazała się w listopadzie 2018 roku, wszystkie teksty i utwory zostały napisane przez Neenę, za produkcję odpowiedzialny był Bartosz Dziedzic. Piosenki wykonywane są w języku angielskim, jednak Neena nie wyklucza tworzenia także w języku polskim.

Ciekawa okładka płyty „Flipside” została zaprojektowana przez Grzegorza Forina Piwnickiego, znakomitego, wielokrotnie nagradzanego grafika, współpracującego z czołowymi polskimi artystami. Album „Flipside” pełen jest elektronicznych brzmień, które jednak nie nadają mu całkowicie syntetycznej formy, całość jest bardzo umiejętnie wyważona. Charakterystyczny wokal Neeny nadaje całej produkcji specyficzny, miejscami mroczny klimat.

Bilety na Neena to gratka dla fanów — zdobądź je!

18-letnia wokalistka dała się poznać jako dojrzała artystka, kompozytorka i autorka tekstów. Neena na dużej scenie występowała już wcześniej. Jako 15-latka wzięła udział w “Must Be The Music”, gdzie zajęła II miejsce. Debiutanckimi singlami “Roses” i “Run” z 2015 roku trafiła na Listę Osobistą Piotra Metza w radiowej Trójce, czym wyznaczyła sobie pozycję na polskiej scenie muzycznej. Koncerty Neeny to okazja do posłuchania mądrych, dociekliwych tekstów, ubranych w ciekawe, elektropopowe dźwięki.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
55 minut temu