Perfect - bilety

Perfect

Zespół Perfect powstał na przełomie 1977/1978 roku w Warszawie. Grupa powstała z inicjatywy perkusisty Wojciecha Morawskiego, gitarzysty basowego Zdzisława Zawadzkiego (obaj poprzednio byli członkami grupy Breakout), keyboardzisty Pawła Tabaki, wokalistek Ewy Konarzewskiej i Barbary Trzetrzelewskiej (dawniej Alibabki). Zespół parał się wykonywaniem coverów utworów popowych, grając w różnych lokalach w Warszawie często u boku dużych gwiazd formatu Haliny Frąckowiak czy też Anny Jantar. Do zespołu doszedł później Zbigniew Hołdys.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Perfect

Pierwsza większa trasa zespołu Perfect miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do kraju Hołdys rozwiązał współpracę z Konarzewską i Trzetrzelewską, następnie z zespołem pożegnali się Tabaka i Morawski - ten drugi przeszedł do Porter Band. Rok 1980 przyniósł kolejne zmiany. Grupę zasili: Grzegorz Markowski, gitarzysta Ryszard Sygitowicz oraz perkusista Piotr Szkudelski.

Od sylwestra 1980 nowy skład skomplementowany przez Hołdysa stał się jednym z najbardziej popularnych zespołów rockowych. W 1981 roku światło dzienne ujrzał – biały album, pierwsza płyta zespołu, która sprzedała się w nakładzie około miliona egzemplarzy. Wówczas powstały takie przeboje jak: Nie płacz Ewka (Hołdys/Olewicz), Chcemy być sobą (Hołdys/Hołdys), Ale wkoło jest wesoło (Hołdys/Hołdys) i Niewiele ci mogę dać (Hołdys/Olewicz).W grudniu 1981 zespół zawiesił działalność z powodu wprowadzenia stanu wojennego. W 1982 zespół w zmienionym nagrał album UNU, który ukazał się w 1983 roku. Z tamtego okresu pochodzi pierwszy album koncertowy Live, na który bilety na Perfect wyprzedawały się w zdumiewającym tempie.

Wówczas nagrano takie hity jak: Autobiografia, Idź precz, Objazdowe nieme kino i Wyspa, drzewo, zamek. W 1983 Zbigniew Hołdys zadecydował, że zespół się rozwiąże. W 1987 roku grupa reaktywowała się na krótko, by zagrać koncerty m.in w Gdańsku czy Katowicach i Warszawie. Bilety na Perfect wyprzedały się niemal w liczbie 40 tysięcy, co było wielkim sukcesem reaktywowanej grupy. W 1992 grupa została rozwiązana na dobre przez Hołdysa. Reaktywowała się w 1993 roku dzięki namowom fanów i udanej trasie koncertowej po USA już bez Hołdysa. W 1994 zespół wydał kolejną płytę pod tytułem „Jestem”. Trzy lata po albumie Jestem, Perfect wydał płytę Geny, która zawiera przebój Niepokonani. Krążek otrzymał status "złotej płyty ". Po wydaniu albumu z zespołu odszedł Ryszard Sygitowicz, którego zastąpił Dariusz Kozakiewicz. Chwilę potem zespół opuścił także Andrzej Nowicki, a zastąpił go Piotr Urbanek. W tym samym roku wokalista Perfectu Grzegorz Markowski gościnnie wziął udział w nagraniu piosenki dla powodzian (Moja i twoja nadzieja). W 2003 zespół zorganizował happening – grupa zagrała nielegalnie koncert na dachu cepelii w Warszawie. Po zakończeniu koncertu Grzegorz Markowski został zatrzymany przez policję za zakłócanie porządku publicznego. Bilety na Perfect to dziś towar trudno dostępny, dlatego warto kupić je na naszej stronie pierwszego dnia sprzedaży.

Piosenki Perfect to głos polskiego pokolenia lat 70. i 80. “Autobiografia”, “Chcemy być sobą” czy “Nie płacz Ewka” to tylko niektóre z ich największych przebojów. To dzięki nim wiemy więcej na temat codzienności minionego ustroju politycznego. O wolności słowa, miłości i wyborów opowiadają w rockowo-popowej formie. Ich ostatnie hity “Niepokonani” czy “Wszystko ma swój czas” w niczym nie ustępują dawnym przebojom. Koncert Perfect to wyjątkowe, międzypokoleniowe spotkanie z muzyką i historią.

The Engineers Band - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Engineers Band
49 sekund temu