Royal Acoustic - bilety

Royal Acoustic

Nowa formacja muzyczna, którą tworzą trzej muzycy: Maciej Szulc, Jasiek Drzewiecki i Sławomir Pogoda. Artyści określają się mianem „rzemieślników dźwięku”, prezentują utwory w stylistyce chillout. Prace nad pierwszym materiałem trwały trzy lata. W 2017 roku artyści wystąpili przed szeroką publicznością, zadebiutowali singlem pt. „Zegarek”, który zapowiada nowy album grupy. Royal Acoustic współpracuje z wydawnictwem Live Art Studio, które wspiera i promuje niezależnych artystów.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Royal Acoustic — jaka to muzyka?

Utwory zespołu spodobają się wszystkim, którzy szukają pięknych muzycznych kompozycji i tekstów pełnych emocji. Akustyczne gitary tworzą przyjemne, misterne tło dla wyrazistego głosu wokalisty. Pierwszym utworem Royal Acoustic jest singiel „Zegarek”, do którego też nagrano teledysk. Jest on pełen nastrojowych obrazów i przemawia mozaiką uczuć. Autorem tekstu jest Jerzy Bryczek. Ten utwór Royal Acoustic zarejestrowano podczas sesji nagraniowej w Warszawskim BlackKissRecords. Nastrojowych piosenek zespołu warto słuchać we dwoje, subtelne dźwięki znakomicie podkreślają ulotne piękno chwili.

Bilety na Royal Acoustic to gratka dla koneserów pięknej muzyki. Zdobądź je!

Drugi singiel Royal Acoustic nosi tytuł „Przytul mamo” i porusza ważny temat relacji mama — dziecko. Przypomina o tym, jak ważna w naszym życiu jest mama, muzycy wypowiadali się, że celem utworu było inspirowanie do szczerej rozmowy. Teledysk dostępny jest na kanale You Tube i notuje tysiące odsłon. Artyści napisali pod nim: „Jeżeli choć jedna mama pierwszy raz od dawna usłyszy słowa „Kocham Cię” od swojego dziecka to znaczy, że było warto podjąć ten wysiłek”.

Royal Acoustic zdobywa wielu fanów i planuje ciekawe trasy koncertowe.

Zobacz muzyków na żywo, kup bilety na Royal Acoustic!

Formacja Royal Acoustic dała się poznać szerszej publiczności singlem “Zegarek”. Przyjemne dla ucha, dopracowane dźwięki, stanowią tło dla nastrojowych tekstów, których autorem jest Jerzy Bryczek. Opowiadające o uczuciach i relacjach międzyludzkich utwory, wyróżniają się na polskiej scenie muzycznej. Koncert Royal Acoustic to okazja do posłuchania nastrojowych piosenek w towarzystwie bliskiej osoby. Pierwszy oficjalny projekt wydawnictwa Live Studio wart jest przesłuchania na żywo.