The Amity Affliction - bilety

The Amity Affliction

Australijski zespół prezentujący utwory w gatunku metalcore. Teksty zespołu dotykają różnych aspektów życia, są wątki bardzo mroczne i pesymistyczne, jak i pozytywne, w których mówi się o nadziei i miłości. Muzyka jest mostem dla artystów, którzy szczerze dzielą się osobistymi przeżyciami ze swoimi fanami.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


The Amity Affliction zadebiutował w 2003 roku, wydając mini-album, w 2004 roku do zespołu dołączył jej późniejszy lider – Joel Birch. W 2007 roku do rąk fanów trafił kolejny mini-album o tytule „High Hopes”. Natomiast długogrająca płyta została wydana w 2008 roku. „Severed Ties” została przyjęta entuzjastycznie zarówno przez krytyków muzycznych, jak i zwykłych odbiorców. Krążek dotarł aż na 26 miejsce najlepiej sprzedających się albumów w Australii.

Bilety na The Amity Affliction

Kolejne lata w historii zespołu to zdobywanie wielkiej popularności i pasmo sukcesów. Muzycy z The Amity Affliction w 2012 roku nawiązali współpracę z wydawnictwem Roadrunner Records. Występowali na koncertach na całym świecie z takimi artystami jak , Chelsea Grin, In Hearts Wake, The Ghost Inside, Asking Alexandria, Architects czy A Day To Remember.

The Amity Affliction — albumy studyjne:

  • Severed Ties (2008),
  • Youngbloods (2010),
  • Chasing Ghosts (2012),
  • Let the Ocean Take Me (2014),
  • This Could Be Heartbreak (2016),
  • Misery (2018).

The Amity Affliction w początkach swej kariery tworzyli bardzo ciężkie, bezkompromisowe kompozycje. Zaczynali od agresywnego metalcore’u, po kilku krążkach złagodzili znacznie swoje brzmienia i wprowadzili do nich popowe refreny i elektroniczne sample, coraz bardziej ograniczając, a nawet zupełnie rezygnując z charakterystycznego dla matalcore growlu. Ostatni album The Amity Affliction „Misery” jest znacznie lżejszy od poprzednich krążków tego zespołu, co niekoniecznie przypadło do gustu wielu ich fanom. Australijczycy stworzyli materiał, który zawiera lepsze kawałki — takie jak np. „Drag The Lake”, ale również takie, które nie znalazły uznania krytyków.

Bilety na The Amity Affliction

Australijska formacja The Amity Affliction słynie ze swoich metalcorowych brzmień. Zespółzadebiutował w 2003 roku EP-ką, która została entuzjastycznie przyjęta i przyniosła im spore grono fanów. Grupa miłośników The Amity Affliction znacznie powiększyła się w 2008 roku, kiedy zespół wydał debiutancki longplay. Muzyka na pograniczu metalcoru, post-hardcoru i melodic metalcoru wpadła w ucho również polskim fanom – na koncerty The Amity Affliction przychodzą tłumy fanów i miłośników gatunku.

Millenium - koncert premierowo urodzinowy - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Millenium - koncert premierowo urodzinowy
4 minuty temu