The Blaze - bilety

The Blaze

Paryski duet kuzynów, którzy opierają muzykę na klubowych brzmieniach, mieszając ją z popem i dance’m, wykorzystując do jej przetworzenia syntezatory. Ich znakiem rozpoznawczym są nie tylko niskie wokale, ale też remiksowanie ich w sposób, który uniemożliwia jednoznaczne wyodrębnienie.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu The Blaze

The Blaze to zespół, który dostarczy Ci nie tylko niezapomnianych brzmień ale i wrażeń.

Początki działalności

Zespół został założony przez dwóch kuzynów - Guillaume Alric i Jonathan Alric. Muzykę tworzyli już w momencie, gdy Jonathan był w szkole filmowej w Brukseli – to wówczas poprosił kuzyna o pomoc w stworzeniu muzycznego soundtracka do filmu. Nazwa zespołu oznacza siłę i ciepło, ale też „imię” z francuskiego sloganu. Charakterystycznym elementem ich twórczości jest jednoczesne generowanie dźwięku i obrazu, co pozwala stworzyć silny związek między wspomnianymi elementami. Już w 2016 roku wydali pierwszy film „Virile” na Bromance Records Brodińskiego. Wówczas zdobyli brytyjską nagrodę Musi Video Award za najlepszy, międzynarodowy film alternatywny 2016 roku. W 2016 roku wydali pierwszą EP-kę, natomiast już rok później debiutancki album.

Albumy studyjne

  • Dancehall (Animal 63 / Columbia / RCA , 2018)

EP

  • Territory (Animal 63/Columbia/RCA, 2017)


Rok po wydaniu kapitalnej EP-ki zespół zdecydował się na opublikowanie debiutanckiego krążka „Danehall”, który składa się z całej palety dance’owych brzmień. Debiutancka płyta jest kontynuacją muzycznej drogi jaką obrał zespół. Krążek jest pełen przyjemnych nut, owianych pozytywnymi melodiami. Na płycie znajdują się utwory singlowe, romantyczne, utrzymane w downtempo i pop, ale też pobudzające oraz nieco chłodniejsze hous’owe klimaty.

Kup bilety na The Blaze - dostępne są już w sprzedaży!

The Blaze to paryski duet muzyczny, który tworzą dwaj kuzyni. Ich debiutancki minialbum “Terrority” to sześć niesamowitych utworów, które wyróżnia nowatorskie połączenie warstwy muzycznej i tekstowej. Elektroniczne brzmienia w połączeniu z poetyckim tekstem i znakomitym wokalem sprawiły, że klip z tytułowego singla “Terrority” został odtworzony na YouTubie ponad 15 milionów razy. Koncert The Blaze trzeba usłyszeć na żywo – zespół zagra już 19 marca 2019 r. w warszawskim klubie Stodoła.

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
8 minut temu