The Sherlocks - bilety

The Sherlocks

W ostatnich latach The Sherlocks stali się jednym z najbardziej fascynujących zespołów grających alternative-indie na żywo w Wielkiej Brytanii. ego zespołu.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Wyprzedając trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii i Europie, zespół osiągnął również sukces na listach przebojów z trzema albumami w Top 20, ostatnio #9 World I Understand, #6 Live for the Moment i #20 Under Your Sky. Bracia Kiaran i Brandon Crook z Yorkshire połączyli siły z Alexem Procterem i Trentem Jacksonem. Z niesamowicie pasjonującą, lojalną bazą fanów, ich fani śledzili podróż zespołu od pubów/klubów po wyprzedane miejsca na całym świecie. Zostali również poproszeni o koncertowanie na arenach/stadionach z Liamem Gallagherem, Kings Of Leon, Kaiser Chiefs, The Libertines i wieloma innymi. Z kolejnym nowym albumem na horyzoncie, jedno jest pewne, przyszłość wygląda niesamowicie jasno dla tego prawdziwie rock'n'rollow