The Subways - bilety

The Subways

THE SUBWAYS uchodzą za jednych z najbardziej ekscytujących zespołów, aktualnie będących na trasach koncertowych. Porywają tłumy ich wybuchowym rockowym dźwiękiem i dzikimi występami.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Cofając się do 2005 roku, Billy, Charlotte i Josh o średniej wieku 18 lat, wkręcili się na międzynarodową scenę muzyczną z ich debiutowym albumem „YOUNG FOR ETERNITY” oraz z rockowo-klubowym singlem „ROCK & ROLL QUEEN”.

NME mianowało The Subways: “The sexiest thing to sweep rock n roll off its feet in years!”.

Występ w przebojowym amerykańskim serialu dla nastolatków – THE OC - oraz w filmie – RocknRolla – sprawił, że utwór trafił na listę Spotify Rock Playlist.

Zespół do tej pory wydał 4 albumy. Ich drugi, ‘ALL OR NOTHING’ (2008), został nagrany w LA wraz z bardzo wpływowym producentem Butch Vig. Album jest “Buoyed with emotional heft and supernova guitar riffs, wired around a maturing song craft” (MOJO). Utwory były napisane w czasie, kiedy Billy walczył o uratowanie swojego głosu, zaraz po operacji usunięcia guzków na strunach głosowych.

Kolejny album został wydany w 2011 - ‘MONEY AND CELEBRITY’. Album jest pełen “brilliantly anarchic punk-pop vignettes; each being a big musical finger that sticks it to financial greed, the mediocre mainstream and the fame fetishists” (ROCKSOUND) i zawiera singiel ‘WE DON’T NEED MONEY TO HAVE A GOOD TIME’.

Czwarty album, o tym samym tytule co nazwa zespołu, ukazał piosenkarza Billiego Lunna jako producenta, ponieważ to właśnie on przejął pełną kontrolę nad realizacją dźwięku i miksowaniem.

Globalna pandemia sprawiła, że zespół musiał odwołać ponad 40 koncertów na ich międzynarodowej trasie ‘Young For Eternity Anniversary Tour’. Billy skupił się wtedy na pracy w jego nowym studio w Hertfordshire, a Charlotte i Josh nagrywali ze swoich domów piąty album, który ukaże się na początku 2023 roku.

Ania Dąbrowska - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Ania Dąbrowska
10 minut temu