Sala Wielka CK Zamek / MTP HALA NR 2

Centrum Kultury ZAMEK to jedna z największych instytucji zlokalizowanych w Polsce. Obiekt znajduje się w Poznaniu i rokrocznie odbywa się w nim ponad 2 tysiące wydarzeń kulturalnych, które prezentują najciekawszych artystów.

wiele miejsc, 61-809 Poznań

Wydarzenia w Sala Wielka CK Zamek / MTP HALA NR 2

Centrum Kultury Zamek to miejsce, które łączy w sobie sztuki wizualne, teatr, film, muzykę oraz literaturę. Obiekt prowadzi sprawdzone wydarzenia kulturalne jak koncerty, ale też liczne wydarzenia eksperymentalne, które organizowane są w charakterze site-specific. W ramach Centrum Kultury działa instytucja Centrum Praktyk Edukacyjnych, której celem jest tworzenie oraz wdrażanie nowych metod i narzędzi edukacji. Dla centrum najważniejszy jest społeczny kontekst działalności.

Projekty w Sala Wielka CK Zamek / MTP HALA NR 2

W Sali Wielkiej CK Zamek organizowane są liczne projekty takie jak: muzyczny Festiwal Ethno Port Poznań, filmowy Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych Off Cinema, literackie festiwale Poznań Poetów i Festiwal Fabuły a także szereg wydarzeń, które stanowią fenomen kultury w skali Polski. Na terenie obiektu obchodzone są również Święta Niepodległości 11 Listopada. W codziennych dniach, CK Zamek pełni otwarte miejsce, które odwiedzić może każdy – można nie tylko wziąć udział w licznie organizowanych wydarzeniach, ale też obejrzeć zamkowe wnętrza czy też odpocząć.

Bilety Sala Wielka CK Zamek / MTP HALA NR 2

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!