Body Count - bilety

Body Count

Amerykańska formacja, która powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i Erniego C. Prezentuje brzmienia w gatunku rapcore/crossover. Najbardziej znanym utworem tego zespołu jest kontrowersyjna kompozycja „Cop Killer". Skład Body Count to oprócz Ice-T i Erniego C także Juan Garcia, Vincent Price oraz III Will.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Bilety na Body Count

Muzycy z Body Count jako pierwsi połączyli w jedno motywy hiphopowe, heavymetalowe i hardrockowe, wyprzedzając tym samym takie zespoły jak Rage Against, Linkin Park ,The Machine i Limp Bizkit. Ice-T to legendarny raper, dzięki któremu cała twórczość grupy otrzymała wyjątkowe walory i moc przekazu. Założyciel zespołu Body Count wielką popularność zdobył także jako aktor. Odgrywał rolę policjanta w serialu „Law and Order: Special Victims Unit”.

Dyskografia Body Count:

  • „Body Count”(1992),
  • „Born Dead” (1994),
  • „Violent Demise: The Last Days” (1997),
  • „Murder For Hire”(Live) DVD (2004),
  • „Murder For Hire” (2006),
  • „Manslaughter” (2014),
  • „Bloodlust” (2017).

Ostatni album grupy „Bloodlust", wydany został w marcu 2017 roku. W pierwszym tygodniu sprzedaży trafił na trzecie miejsce brytyjskiego zestawienia Rock & Metal Chart. Na krążku można usłyszeć również gościnne występy Dave’a Mustaine (Megadeth), Max’a Cavalera (eks-Sepultura, Soulfly) oraz Randy’ego Blythe (Lamb Of God). Wydawnictwo promują single: „The Ski Mask Way" „No Lives Matter", i "Black Hoodie", oraz wersja klasyku Slayera „Raining Blood".

Teksty utworów „Bloodlust" są pełne złości, zawierają wiele wulgaryzmów i są do bólu szczere. Album opisuje liczne problemy ludzkości — brak poszanowania dla drugiego człowieka, roszczeniowość, zabójstwa, konsumpcyjny styl życia i rasizm. Krążek jest bardzo mocny, zespół prezentuje materiał cięższy niż dokonania wielu typowych zespołów metalowych.

Bilety na Body Count

Amerykańska formacja rapcore’owa powstała z inicjatywy prekursorów gatunku – Ice-T i Erniego C. Raperzy jako pierwsi połączyli hip-hop z heavy metalem i hard rockiem, dając przykład takim zespołom jak Limp Bizkit, Rage Against The Machine czy Linkin Park. Nowatorskie połączenie gatunków i wartościowy przekaz w warstwie tekstowej to coś, czego nie można przegapić. Koncerty Body Count to spotkanie z legendą rapu i niepowtarzalna szansa na posłuchanie utworów z najnowszej płyty na żywo.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
minutę temu