Progresja

Klub Progresja to klub zlokalizowany w Warszawie, przy ul. Fort Wola. Klub należy do jednego z najważniejszych polskich klubów zajmujących się organizacją koncertów na żywo.

Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
https://progresja.com

Wydarzenia w Progresja

Klub powstał w 2003 roku z inicjatywy Marka „Prezesa” Laskowskiego. Przez wiele lat działalności do klubu przypisana była łatka klubu promującego cięższe brzmienia. Rzeczywiście tak było, jednak w ostatnich latach działalności klub poszerzył zakres organizowanych koncertów o gwiazdy muzyki pop, jazzu czy też muzyki mainstreamowej. Klub wśród wielu innych wyróżnia również wysokiej jakości infrastruktura, uważana za jedną z najlepszych w całym kraju. Kolejną ważną zaletą klubu jest współpraca z najlepszymi firmami dostarczającymi nagłośnienie oraz światło, w związku z czym , wszystkie organizowane koncerty są na najwyższym poziomie. Swoje początki w klubie miały marki takie jak Riverside czy Tides From Nebula. Warto wspomnieć, że w 2013 roku, klub postanowił zmienić swoją działalność przekształcając się w progresja Music Zone co sprawiło, iż stał się największym projektem muzycznym kraju.

Koncerty w Progresja

Artyści występujący w klubie mają do dyspozycji trzy sceny: Main Stage, Noise Stage i Progresja Cafe. Poza wysokiej jakości infrastrukturą klub dysponuje również zapleczem barowym – do dyspozycji gości jest szeroki wybór piw rzemieślniczych i alkoholi. Jeśli nadal nie przekonaliśmy Cię, że warto odwiedzić klub to może przekonają Cię artyści występujący na scenie. Zaliczyć do nich możemy: White Lies, Behemoth, Coma, Agnieszka Chylińska, Mastodon, Machine Gun Kelly i wielu innych.

Bilety Progresja

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

COŚ nieCOŚ, czyli największe otrzęsiny Politechniki Warszawskiej - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
COŚ nieCOŚ, czyli największe otrzęsiny Politechniki Warszawskiej
9 minut temu