Progresja

Klub Progresja to klub zlokalizowany w Warszawie, przy ul. Fort Wola. Klub należy do jednego z najważniejszych polskich klubów zajmujących się organizacją koncertów na żywo.

Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
https://progresja.com

Koncerty :

Wydarzenia w Progresja

Klub powstał w 2003 roku z inicjatywy Marka „Prezesa” Laskowskiego. Przez wiele lat działalności do klubu przypisana była łatka klubu promującego cięższe brzmienia. Rzeczywiście tak było, jednak w ostatnich latach działalności klub poszerzył zakres organizowanych koncertów o gwiazdy muzyki pop, jazzu czy też muzyki mainstreamowej. Klub wśród wielu innych wyróżnia również wysokiej jakości infrastruktura, uważana za jedną z najlepszych w całym kraju. Kolejną ważną zaletą klubu jest współpraca z najlepszymi firmami dostarczającymi nagłośnienie oraz światło, w związku z czym , wszystkie organizowane koncerty są na najwyższym poziomie. Swoje początki w klubie miały marki takie jak Riverside czy Tides From Nebula. Warto wspomnieć, że w 2013 roku, klub postanowił zmienić swoją działalność przekształcając się w progresja Music Zone co sprawiło, iż stał się największym projektem muzycznym kraju.

Koncerty w Progresja

Artyści występujący w klubie mają do dyspozycji trzy sceny: Main Stage, Noise Stage i Progresja Cafe. Poza wysokiej jakości infrastrukturą klub dysponuje również zapleczem barowym – do dyspozycji gości jest szeroki wybór piw rzemieślniczych i alkoholi. Jeśli nadal nie przekonaliśmy Cię, że warto odwiedzić klub to może przekonają Cię artyści występujący na scenie. Zaliczyć do nich możemy: White Lies, Behemoth, Coma, Agnieszka Chylińska, Mastodon, Machine Gun Kelly i wielu innych.

Bilety Progresja

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
3 minuty temu