Hala Stulecia

Hala Stulecia to jedno z piękniejszych miejsc na mapie Polski. Hala zlokalizowana jest w miejscowości Wrocław. Główny obiekt został zaprojektowany przez wybitnego architekta – Maksa Berga. Bez żadnych wątpliwości można rzec, iż hala jest dziełem architektury XX wieku.

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
http://halastulecia.pl

Wydarzenia w Hala Stulecia

Ważnym wydarzeniem dla hali było wpisanie jej w 2006 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wydarzenie to tylko podniosło rangę miejsca, które urzeka swoją wielofunkcyjną i klimatyczną przestrzenią. Dzięki dogodnej lokalizacji, miejsce to jest często wybierane przez organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych jak i sportowych a także widowisk i targów. Na terenie hali organizowane są również liczne rozgrywki sportowe. Tylko w ciągu ostatnich kilku lat przeprowadzono na jej terenie dziesiątki zawodów o randze europejskiej, jak i światowej. Trybuny na hali pomieszczą nawet 10 000 widzów podczas jednego wydarzenia! Do najważniejszych wydarzeń sportowych mających miejsce na terenie hali były Międzynarodowe Gale Boksu, Wojak Boxing Night, Liga Światowa w Siatkówce FIVB oraz Mistrzostwa Europy w koszykówce „Eurobasket”.

Koncerty w Hala Stulecia

Jak już wspominaliśmy, Hala Stulecia to idealne miejsce do organizacji wydarzeń kulturalnych. Dzięki dużej przestrzeni, wszelkie przeprowadzanie imprez masowych jest nie tylko możliwe ale i przyjemne. W Hali Stulecia znajdują się Sale Audytoryjna i Wielofunkcyjna, które pomieszczą do 1000 osób i idealnie sprawdzą się podczas kameralnych imprez. Na deskach sceny wystąpili zagraniczni artyści, tacy jak: Leonard Cohen, Joe Cocker, Deep Purple oraz wielu polskich artystów m.in. Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Dawid Podsiadło, Beata Kozidrak oraz wielu innych.

Bilety Hala Stulecia

Nie może Cię zabraknąć podczas kolejnych ważnych wydarzeń w Hali Stulecia! Śledź kalendarium planowanych wydarzeń na stronie TicketClub.pl Serwis pozwoli Ci także kupić bilety na wybrane wydarzenie – szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
minutę temu