Dawid Kwiatkowski

Artysta urodził się 1 stycznia 1996 w Gorzowie Wielkopolskim, jest polskim piosenkarzem młodego pokolenia i laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Wykonuje muzykę pop, jego kariera rozpoczęła się w 2013 roku i się bardzo intensywnie rozwija.

Opis zespołu Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski jest bardzo popularny w Polsce, jego płyty zdobyły już status złotej i platynowej płyty. Pierwszy singiel młodego piosenkarza „Biegnijmy” ukazał się 19 lipca 2013 roku. W tym roku wydano także jego debiutancką płytę „9893” i założył własną markę odzieżową o nazwie #9893. W 2014 roku Dawid Kwiatkowski występował podczas koncertu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który miał miejsce w Zawierciu. W tym samym roku artysta został ambasadorem firmy Garnier. Koncerty tego artysty są fantastyczne, kup bilety na Dawid Kwiatkowski!

Dawid Kwiatkowski – kariera
W maju 2014 do sprzedaży trafiła akustyczna wersja debiutanckiego albumu „9893 Akustycznie”. Pod koniec roku ukazał się drugi studyjny album Kwiatkowskiego, o tytule „Pop & Roll”. Młody artysta nie odrzucał propozycji także spoza branży muzycznej, wziął np. udział w programie tanecznym „Dancing with the Stars — Taniec z gwiazdami” i zajął trzecie miejsce. W 2015 roku artysta dalej współpracował z telewizją Polsat i zasiadł w komisji oceniającej programu „Super Dzieciak”. Pod koniec 2015 roku fani mogli cieszyć się kolejną płytą artysty z singlem „Droga”. Wydawnictwo nosiło tytuł „Element trzeci”. Czwarty album wokalisty ukazał się w sprzedaży w 2016 roku, nazwany został „Countdown”.

Dawid Kwiatkowski – nagrody
  • Piosenkarz, za swój debiutancki singiel „Biegnijmy, otrzymał dwie statuetki na gali Glam Awards 2013 w kategoriach Odkrycie Roku oraz Modny Debiut ESKA.pl.
  • Pierwsza płyta młodego artysty uzyskała status złotej płyty. Album „Pop & Rock” okrył się platyną.
  • Wokalista ma na swoim koncie wiele teledysków i singli, które cieszą się uznaniem wielkiej liczby fanów w Polsce i za granicą.
Bilety na Dawid Kwiatkowski to prawdziwa gratka dla fanów. Zdobądź je!
Nocny Kochanek, ThermiT - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Nocny Kochanek, ThermiT
12 minut temu