Kacper Ruciński - bilety

Kacper Ruciński

Młody, niezwykle zdolny komik, który wie, co chce powiedzieć i robi to w wyjątkowo inteligentny sposób. Osiągnął liczne sukcesy na festiwalach, ale też ceniony jest w środowisku kabaretowym oraz stand-upowym. Jego kariera obejmuje również udział w programie „Po piąte nie dobijaj”.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Kacper Ruciński

Chcesz zobaczyć go na scenie? Kup bilety na Kacper Ruciński!

Początki działalności

Komik pochodzi z Malborka, jednak mieszka w Gdańsku. Od dziecka uwielbia bawić ludzi i często spędzał wolne chwile na oglądaniu kabaretów. Jego działalność rozpoczęła się w niespodziewanym momencie. Przeglądając strony internetowe trafił na brytyjskie i amerykańskie stand-upy, które całkowicie go pochłonęły. Ich klimat idealnie pasuje do jego charakteru. Uwielbia kontakt z publicznością i dyskusje, które niejednokrotnie przybierają niespodziewany obrót, nie zawsze korzystny dla niego. Pytając o swoje trzy największe zalety odpowiada, że jest pewny siebie, bezczelny i niesympatyczny.

Na swoim koncie artystycznym ma liczne skecze. Ostatnim, popularnym programem artysty jest „Bóg jest mięsożerny”. Tego nie da się opowiedzieć, to należy zobaczyć!

Kup bilety na występ Kacper Ruciński i zaserwuj sobie dużą dawkę śmiechu!

DŻEM - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
DŻEM
2 minuty temu