Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej - bilety

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej

Varsonalia - Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na kulturalnej mapie stolicy, które corocznie odbywa się na Stadionie Syrenka. W tym roku największe święto studentów powraca już 17 i 18 maja!

Varsonalia nie są jednak festiwalem dedykowanym wyłącznie studentom. Jest to także wyjątkowe spotkanie dla wszystkich miłośników muzyki, które co roku zrzesza w sercu stolicy blisko 30 tysięcy fanów.

Podczas dwóch dni Juwenaliów, oprócz 11 niesamowitych koncertów, czeka na Was bogaty program z mnóstwem atrakcji, stoisk z jedzeniem i rozrywką. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół i bawić się w rytm największych polskich przebojów.

W tym roku na juwenaliowej scenie 17 maja zagrają Wilki, Daria Zawiałow, KARAŚ/ROGUCKI i Michał Szczygieł, a już 18 maja wystąpi zespół Kombii, Feel, Enej i Lady Pank. Aby być na bieżąco z pozostałymi ogłoszeniami artystów obserwujcie wydarzenie na Facebook’u: https://fb.me/e/1zeB8Gm4v

Dołączcie do nas na Varsonaliach 2024 i pozwólcie porwać się w wir niepowtarzalnych doświadczeń!

Wstęp 18+
Regulamin imprezy: https://tiny.pl/dxt41

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
43 minuty temu