Alborosie w Centrum Koncertowe A2 - 27.04.2019 - Wrocław Sobota, 27 kwietnia 2019 | Centrum Koncertowe A2, Wrocław

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne do: 26 kwietnia 2019 23:59
100.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsce stojące, Dostępne do: 26 kwietnia 2019 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 27 kwietnia 2019 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Alborosie Sobota, 27 kwietnia 2019 / Centrum Koncertowe A2, Wrocław - Opis wydarzenia:

Progresja z radością i dumą zaprasza na trzy koncerty Alborosie w Polsce! Jeden z najbardziej cenionych artystów sceny reggae wystąpi 25.04 w gdańskim klubie B90, 26.04 w warszawskiej Proximie i 27.04 we wrocławskim klubie A2.

"Muzyka nie zna granic" - ogłosił David Rodigan na debiutanckim albumie Alborosie.
"Muzyka to międzynarodowa siła, międzynarodowy język. Z Sycylii do Kingston, na Jamajce, to jest Alborosie. Prawdziwa, autentyczna muzyka reggae ".

Dwanaście lat później, pochodzący na Sycylii Alborosie jest headlinerem najważniejszych festiwali na całym świecie i zdobył uznanie całego przemysłu reggae. Utalentowany pisarz, producent i multiinstrumentalista, który zarówno śpiewa jak i staje za didżejką. Artysta mieszkał w Kingston od ponad dekady i jest teraz wiodącym przedstawicielem odrodzonej sceny muzycznej Jamajki dzięki serii powszechnie uznanych albumów.

Najnowszy krążek, który ukazał się 29 czerwca 2018 zatytułowany Unbreakable: Alborosie Meets The Wailers United jest owoc współpracy z członkami dawnego zespołu Boba Marleya, The Wailers. "Bob Marley był jednym z moich idoli", mówi Alborosie. "On był najlepszy pod względem duchowości, muzykalności i wszystkim innym, ale jeśli sprawa się tyczy Wailerów, oni mieli chemię, która wykracza poza Boba. Są legendarnym zespołem i do końca czasu ich imię zawsze będzie wybrzmiewać.”

Klawiszowiec Tyrone Downie był pierwszym z Wailerów, który przyłączył się do sesji, następnie dołączył gitarzysta Junior Marvin, basista Aston "Family Man" Barrett i jego syn Aston Junior, który gra na perkusji, podobnie jak jego wujek, zmarły Carlton Barrett. Razem, wnoszą charakterystyczny styl i brzmienie najbardziej znanego rytmu reggae.

I choć klasyczna forma dźwięku The Wailers jest wszechobecna, Unbreakable jest przede wszystkim dzieckiem Alborosie. Można śmiało powiedzieć, że ten muzyk jest najlepszym towarem eksportowym Włoch w zakresie reggae. Napisał, ułożył i wyprodukował większość utworów na własną rękę w Shengen studio w Kingston, gdzie opanował sztukę tworzenia muzyki. Jego styl łączy wpływy starej szkoły z niewiarygodną świeżością.

Wystąpi: Alborosie
Bilety na Alborosie

Wyszukiwane hasła

  • Alborosie Wrocław
  • Bilety Alborosie
  • Alborosie Wrocław
  • Alborosie Wrocław bilety
  • Alborosie bilety Wrocław 27.04.2019
  • Bilety Alborosie Centrum Koncertowe A2
  • Koncert w Centrum Koncertowe A2 Alborosie
  • Koncert Alborosie bilety
  • Alborosie Centrum Koncertowe A2 bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Rafał Pacześ "Zoba co Jes” - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Rafał Pacześ "Zoba co Jes”
5 minut temu