Strefa Plaża AGH

Na terenie Miasteczka Studenckiego AGH zlokalizowana jest Strefa Plaża AGH, gdzie organizowane są Juwenalia Krakowskie.

ul. Rostafińskiego, 30-072 Kraków
https://www.facebook.com/StrefaPlazaAgh/

Wydarzenia w Strefa Plaża AGH

Strefa Plaża to miejsce, w którym rokrocznie organizowane są Juwenalia AGH. W okresie juwenaliowy, korty tenisowe znajdujące się na terenie obiektu zamieniają się w Strefę Plaża. Tysiące studentów zyskuje miejsce do zabawy, zawodów a także możliwość uczestnictwa w najlepszych koncertach.

Koncerty w Strefa Plaża AGH

Rok rocznie podczas występów juwenaliowych na terenie obiektu występuje szereg znanych i cenionych artystów. W ubiegłorocznych edycjach wystąpiły m.in. gwiazdy takie jak Sławomir, Lao Che, Nocny Kochanek, Paluch, Cyrk Deriglasoff,Brodka, Organek, Miuosh, Happysad, Bracia Figo Fagot i wielu innych! Różne gatunki muzycznej, różne brzmienia – wszystko jednak utrzymane w wyjątkowym klimacie, który zachęca do udziału szerokie grono uczestników!

Bilety Strefa Plaża AGH

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
16 minut temu