Bisz / Radex „Duch Oporu" w Klub Zaścianek - 08.03.2020 - Kraków Niedziela, 08 marca 2020 | Klub Zaścianek, Kraków

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ DO 10.02 TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 10 lutego 2020 23:59
35.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne do: 10 lutego 2020 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ OD 11.02 TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne od: 11 lutego 2020 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne od: 08 marca 2020 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Bisz / Radex „Duch Oporu" Niedziela, 08 marca 2020 / Klub Zaścianek, Kraków - Opis wydarzenia:

KONIEC ŚWIATA W LIVE STREAMINGU, CZYLI BISZ / RADEX ZAPOWIADAJĄ NOWĄ PŁYTĘ Było względnie dobrze, jest bezwzględnie gorzej?

Bisz/Radex to projekt Radex Łukasiewicz, lidera zespołu Pustki, i Jarka Bisz (B.O.K) Jaruszewskiego, jednego z najbardziej cenionych polskich raperów. Debiutowali ponad dwa lata temu świetnie przyjętym albumem „Wilczy humor” (nominacja do Fryderyka, jedna z najlepszych płyt roku wg TVP Kultura). Ich drugi album, ukaże się we wrześniu. Zapowiada go singiel „Lascaux” do którego klip stworzył wielokrotnie nagradzany artysta, Kobas Laksa. Wraz z premierą singla na stronie www.pchamytensyf.pl rusza przedsprzedaż specjalnego wydania albumu.

KONIEC ŚWIATA W LIVE STREAMINGU, CZYLI BISZ / RADEX ZAPOWIADAJĄ NOWĄ PŁYTĘ

Było względnie dobrze, jest bezwzględnie gorzej? „Pogodziłem się z tym, że umierając, będę widział świat gorszy, niż jest teraz i dużo gorszy niż ten, który pamiętam z dzieciństwa. Takie nasze przeznaczenie. Możemy spróbować trochę ludzi uświadamiać, a trochę umilić czas do apokalipsy...” - mówi Radex Łukasiewicz. „Trzeba rozniecać zarzewie rewolucji. Suma małych pozytywnych aktów jest zbyt mała, trzeba ludźmi potrząsnąć. Obawiam się, że na artystach ciąży wyjątkowo duża odpowiedzialność w tych czasach. Często o tym myślę i czuję, że jestem za słaby, żeby okładać się z tępym światem. A co innego zostaje?” - dodaje Jarek Jaruszewski, czyli Bisz (B.O.K). Drugi album duetu, to płyta o – cytując singiel pilotujący wydawnictwo - „pierwszym pokoleniu, co se wyczyści historię”. O tych wszystkich ładnie ubranych, zadowolonych z siebie, którzy wpadli w pułapki bezrefleksyjnej konsumpcji. O kulturze w kryzysie. O globalnej epidemii FOMO, bo „nie być na czasie coraz bardziej boli". Fatalizm, nihilizm, słomki z bambusa. „To przeświadczenie o niemożliwości znaczącej zmiany jest dojmujące. Albo idziemy na wojnę ze światem, który tratuje nas swoim owczym pędem, czyniąc z nas śmiesznych bohaterów jednodniowego nagłówka, albo wymieniamy słomki na bambusowe i dbamy o ekologię swojej niszy, którą prędzej czy później i tak zaleje potop - czy to populistycznej polityki, masowej kultury czy naturalnych katastrof” - mówi BISZ. „To prawda. Ale jest coś co mnie martwi bardziej - nasze dzieci. My załapaliśmy się na okres względnego komfortu, a o ich przyszłości myślę z przerażeniem” - dopowiada RADEX. Koniec świata jest bliski. Będzie można zobaczyć go w live streamingu.


Wystąpi: Bisz
Bilety na Bisz

Wyszukiwane hasła

  • Bisz Kraków
  • Bilety Bisz
  • Bisz Kraków
  • Bisz Kraków bilety
  • Bisz bilety Kraków 08.03.2020
  • Bilety Bisz Klub Zaścianek
  • Koncert w Klub Zaścianek Bisz
  • Koncert Bisz bilety
  • Bisz Klub Zaścianek bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Artyści dla Mai #proszęolek - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Artyści dla Mai #proszęolek
40 sekund temu