Karaś/Rogucki w Wytwórnia - 02.10.2020 - Łódź Piątek, 02 października 2020 | Wytwórnia, Łódź

godzina rozpoczęcia: 19:00
MIEJSCE STOJĄCE - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 02 października 2020 18:00
60.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne do: 02 października 2020 18:00


MIEJSCE STOJĄCE - BEZ KARTY ZNIŻKOWEJ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 02 października 2020 18:00
65.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne do: 02 października 2020 18:00

Karaś/Rogucki Piątek, 02 października 2020 / Wytwórnia, Łódź - Opis wydarzenia:

NOWA DATA KONCERTU: 2.10.2020

W związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce oraz wydanym w dniu 10.03.2020 ogólnopolskim rozporządzeniem o odwołaniu imprez masowych w kraju, koncert KARAŚ/ROGUCKI zaplanowany na 2.04.2020 w Wytwórni został przeniesiony. Nowy termin koncertu to 2 października 2020, godz. 19:00. Zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin. Liczymy na Państwa zrozumienie, komfort i zdrowie naszej publiczności, wykonawców oraz pracowników są dla nas najważniejsze.


Miłość w czasach cybernetycznej zarazy, czyli „Bolesne strzały w serce” duetu KARAŚ/ROGUCKI zapowiadają wspólny album tych artystów!

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzy światło dzienne w formie albumu. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996”. Teraz pokazują światu próbkę autorskiego materiału w singlu „Bolesne strzały w serce” zapowiadającego wspólny album. Utworowi towarzyszy mroczny i pokręcony teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa.

Płyta duetu KARAŚ/ROGUCKI ukaże się na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znajdzie się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie będą to zwykłe piosenki o miłości. Będą to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Tuż po premierze albumu duet KARAŚ/ROGUCKI ruszy w trasę koncertową, która obejmie 12 polskich miast. W łódzkiej Wytwórni pojawi się 2 kwietnia!


Piotr Rogucki o utworze „Bolesne strzały w serce”: – To piosenka, która zwraca się do Was z pytaniem, na ile jest możliwa miłość w świecie cybernetycznej gonitwy. Czy wrażenia, które odczytujemy przebywając w sieci są adekwatne do tych, które odczuwalibyśmy w realu. Jednocześnie jest to piosenka o tym, jak trudno się nasycić wirtualną sławą, a także o niepokojach, które odczuwamy, kiedy ktoś przestaje interesować się nami w mediach społecznościowych.

Kuba Karaś o powstaniu utworu i teledysku do „Bolesnych strzałów w serce”: – „Bolesne Strzały w Serce", jak większość utworów z debiutanckiego albumu duetu KARAŚ/ROGUCKI, powstała na wyjeździe do odosobnionego miejsca na wyspie Bornholm. Mogliśmy się skupić tylko na tworzeniu muzyki. Co do klipu, to można go rozumieć jako odzwierciedlenie naszej relacji. Próbujemy się uzupełniać, wymieniać pomysłami, by ostatecznie stworzyć spójny i ważny dla nas przekaz duetu KARAŚ/ROGUCKI.

Reżyser Przemek Dzienis o teledysku: – Na planie klipu „Bolesne strzały w serce” spotkała się grupa wspaniałych i kreatywnych ludzi. Przestrzeń Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi zamieniła się w szalone laboratorium rodem z filmów noir - pełne dziwnych abstrakcyjnych obiektów. Praca była wyjątkowo przyjemna i zabawna. Dziękuje całej ekipie za tę przygodę!

Wystąpi: Karaś/Rogucki
Bilety na Karaś/Rogucki

Wyszukiwane hasła

  • Karaś/Rogucki Łódź
  • Bilety Karaś/Rogucki
  • Karaś/Rogucki Łódź
  • Karaś/Rogucki Łódź bilety
  • Karaś/Rogucki bilety Łódź 02.10.2020
  • Bilety Karaś/Rogucki Wytwórnia
  • Koncert w Wytwórnia Karaś/Rogucki
  • Koncert Karaś/Rogucki bilety
  • Karaś/Rogucki Wytwórnia bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Wardruna - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Wardruna
39 minut temu