LAJ XIII - WOJTCZAK/PIOTROWICZ „PLASTIC POETRY” / EMIL MISZK & THE SONIC SYNDICATE w Wytwórnia - 16.08.2020 - Łódź Niedziela, 16 sierpnia 2020 | Wytwórnia, Łódź

godzina rozpoczęcia: 19:00
MIEJSCE SIEDZĄCE - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 16 sierpnia 2020 15:00
30.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 16 sierpnia 2020 15:00


MIEJSCE SIEDZĄCE - BEZ KARTY ZNIŻKOWEJ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 16 sierpnia 2020 15:00
40.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 16 sierpnia 2020 15:00

LAJ XIII - WOJTCZAK/PIOTROWICZ „PLASTIC POETRY” / EMIL MISZK & THE SONIC SYNDICATE Niedziela, 16 sierpnia 2020 / Wytwórnia, Łódź - Opis wydarzenia:

Koncert będzie zorganizowany zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym oraz wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Do sprzedaży wprowadzona zostanie jedynie połowa dostępnych miejsc w Wytwórni.

Instrukcja bezpieczeństwa uczestnika wydarzenia:

1. Organizator powołuje na wydarzenie koordynatora do spraw zdrowotnych do zadań związanych z dbałością o zachowanie wszelkich ustalonych procedur oraz stałego kontaktu z wyznaczoną osobą z właściwej powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej.

2. Organizator udostępnia widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc siedzących. Rzędy będą zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami.

3. Uczestnik Imprezy ma obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zobowiązany jest do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochrony osobistej tj. maseczkę lub cześć garderoby zasłaniającą usta i nos.

4. Uczestnik Imprezy ma obowiązek przed wejściem na teren imprezy złożyć pisemne oświadczenie lub wcześniej drogą elektroniczną, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. W oświadczeniu należy przekazać organizatorowi dane kontaktowe które organizator jest zobowiązany przekazać Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym w przypadku wystąpienia zagrożenie epidemiologicznego podczas Imprezy. Dane zebrane przez organizatora będą przechowywane przez 30 dni.

5. Na terenie wydarzenia organizator rozmieści środki do dezynfekcji oraz tablice informacyjne przypominające o obowiązku noszenia maseczek i zachowania dystansu m.in. 1,5 metra.

6. Uczestnicy są zobowiązani do zachowania dystansu 2 m. w kolejce na Imprezę.

7. W celu ograniczenia czasu przebywania w kolejce Uczestnicy mogą posiadać tylko nerki/ małe torebki, obowiązuje zakaz wnoszenia toreb/plecaków większych niż format A4.

8. Uczestników imprezy obowiązuje dezynfekcja dłoni przy wejściu do obiektu i wyjściu.

9. Uczestnicy będą wpuszczani na teren imprezy w odstępach czasowych.

10. Organizator rekomenduje używanie elektronicznych wersji biletów przez uczestników oraz płatności bezgotówkowe na terenie imprezy.

11. Organizator udostępni środki do mycia i dezynfekcji dostępne na terenie imprezy, m.in. w toaletach oraz przy wejściach na teren imprezy i wyjściach, z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnością.

12. Organizator udostępni wyłącznie bezdotykowe podajniki na ręczniki papierowe.

13. Organizator umieści w widocznych miejscach instrukcje mycia rąk według rekomendacji GIS z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnością .

14. Depozyt oraz szatnia są wyłączone z użytku podczas Imprezy.

15. Organizator umożliwi zakup maseczek ochronnych na terenie imprezy.

Wystąpi: 13. Letnia Akademia Jazzu
Bilety na 13. Letnia Akademia Jazzu

Wyszukiwane hasła

  • 13. Letnia Akademia Jazzu Łódź
  • Bilety 13. Letnia Akademia Jazzu
  • 13. Letnia Akademia Jazzu Łódź
  • 13. Letnia Akademia Jazzu Łódź bilety
  • 13. Letnia Akademia Jazzu bilety Łódź 16.08.2020
  • Bilety 13. Letnia Akademia Jazzu Wytwórnia
  • Koncert w Wytwórnia 13. Letnia Akademia Jazzu
  • Koncert 13. Letnia Akademia Jazzu bilety
  • 13. Letnia Akademia Jazzu Wytwórnia bilety
Twój koszyk jest pusty
Wardruna - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Wardruna
54 minuty temu