Storm of Fate Tour: Vane, Moyra, Gentuza, Spatial w Klub Zaścianek - 13.03.2020 - Kraków Piątek, 13 marca 2020 | Klub Zaścianek, Kraków

godzina rozpoczęcia: 18:30 / godzina otwarcia bramek: 18:00
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 12 marca 2020 23:59
20.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne do: 12 marca 2020 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne od: 13 marca 2020 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Storm of Fate Tour: Vane, Moyra, Gentuza, Spatial Piątek, 13 marca 2020 / Klub Zaścianek, Kraków - Opis wydarzenia:

Konkretny sztorm w Krakowie! Vane, po sukcesach na Wacken i Pol’and’Rock, wraca do rodzimego miasta, tym razem w roli headliner’a. Partnerem w tym szaleństwie będzie wrocławska Moyra. Koncert w Krakowie jest jednym z ośmiu koncertów na trasie tych dwóch kapel. W roli supportów wystąpią Spatial oraz Gentuza.

Zagrają:

Vane https://vane.band https://www.facebook.com/vane.band/ https://www.youtube.com/c/VANEband https://open.spotify.com/artist/5ajH3C8yvTzCSv7STc...

Vane łączy w całość ciężkie, a jednocześnie melodyjne riffy, potężny wokal, szybkie bębny i brudny bas wraz z głęboko zakorzenioną w Złotej Erze Piractwa estetyką i historią. Zespół został założony pod koniec 2016 roku. W krótkim czasie nagrał debiutancką EP’kę The Prologue, która zapowiadała wydany w 2018 roku debiutancki album Black Vengeance. Jedenaście utworów złożyło się na historię jednego z najbardziej intrygujących piratów w historii. Od tamtego czasu zespół wydał 2 kolejne single The Ritual oraz Row, Ye Scallywags! oraz cztery teledyski. Do największych sukcesów Vane trzeba zaliczyć występ na Wacken, Po’and’Rock czy finał eliminacji Bloodstock. Na koncertach zespół przykłada sporą uwagę do produkcji, więc każdy koncert to nie tylko uczta dla ucha, ale też dla oka!

Moyra https://www.facebook.com/MOYRAPL/ https://www.youtube.com/channel/UCHrUPhUCj1NCohZMh... https://www.instagram.com/moyra_official/?hl=pl

Moyra to kapela z gatunku melodic death metal przeplatającego się z elementami modern. Energetyczne granie, chwytliwe melodie połączone z ciężarem instrumentów, a także wokal, który stosuje różne techniki - od screamu, przez growl, aż po czyste partie - wszystko to nadaje tej kapeli swój własny klimat. Moyra powstała w 2017 roku jako projekt charyzmatycznej wokalistki Margo. Zespół ma na swoim koncie występ na kilku festiwalach plenerowych - Beer Fest, Festiwal Uwolnić Muzykę, Pol’and’Rock, Książ Rock Zone czy Siekiera Fest. Oprócz tego zagrali u boku Kat&Roman Kostrzewski, Percival Schuttenbach oraz Infected Rain. Moyra w roku 2017 wydała pierwszy mini album pt. Threads of Fate, a obecnie jest w trakcie nagrywania kolejnej EP’ki - premiera przewidywana w pierwszym kwartale 2020r.

Spatial https://www.facebook.com/hordaspatial/ https://www.youtube.com/results?search_query=spati...

Horda Spatial gra muzykę na pograniczu doom i melodic death metalu. Od powstania w 2010 roku zespół nagrał 2 pełnowymiarowe płyty - Silence (2014, Metal Scrap Records), Continuum (2019), oraz demo Empire (2011). Granie u boku takich kapel, jak Behemoth, Vader, Riverside czy Hate zaprawiło Spatial w scenicznym boju. Od 2012r. zespół jest współorganizatorem Niech Cisza Milczy Free Open Air Festiwal.

Gentuza http://www.gentuza.pl https://www.facebook.com/gentuzaband/

https://www.youtube.com/c/gentuza

Gentuza to kwartet generujący głębokie brzmienie pełne groove’u, uzyskane dzięki połączeniu 7-strunowej gitary z elektroniką, subami i wooblami, podparte budującą napięcie ciężką selektywną sekcją rytmiczną. Całość dopełnia melodyjny wokal z elementami agresywnego i brutalnego growlu oraz screamu. Zespół w ciągu ostatnich 2 lat dzielił scenę min z: Khroma (FI), Rabia Sorda (GER), The Sixpounder, Kabanos czy Hope, oraz zagrali na festiwalach w Polsce: Pol’And’Rock, Emergenza Polska, Festuza Weekend, Promo Fest, Wild Fest, Slot Art, a także za granicą: Emperor Fest (EE), Findustry Fest (FI).

Wystąpi: Vane
Bilety na Vane

Wyszukiwane hasła

  • Vane Kraków
  • Bilety Vane
  • Vane Kraków
  • Vane Kraków bilety
  • Vane bilety Kraków 13.03.2020
  • Bilety Vane Klub Zaścianek
  • Koncert w Klub Zaścianek Vane
  • Koncert Vane bilety
  • Vane Klub Zaścianek bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Kult Akustik - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult Akustik
4 minuty temu