Arena Legionowo

Na terenie Arena Legionowo organizowane są niezapomniane wydarzenia kulturalne, jak i sportowe. To niezwykle nowoczesny obiekt, który przystosowany jest do organizacji imprez na najwyższym poziomie. Sercem obiektu jest boisko główne o powierzchni 1305 m2 z trybunami dla widzów, na których zmieści się niemal 2 000 osób.

Chrobrego 50b, 05-120 Legionowo
http://arenalegionowo.pl

Wydarzenia w Arena Legionowo

Arena Legionowo została oddana do użytku pod koniec 2010 roku. Hala Arena Legionowo wyposażona została w wiele obiektów, takich jak: siłownia, sala fitness, odnowa biologiczna, ścianka wspinaczkowa, sala konferencyjna, bar, hotel, sezonowa wypożyczalnia rowerów a także punkt informacji turystycznej. Odpowiednie przygotowanie obiektu pozwala na organizację meczów ligowych miejscowych drużyn piłki siatkowej, ręcznej a także koszykówki. Na terenie obiektu organizowane są również turnieje tenisa stołowego, a także liczne targi, wystawy oraz koncerty.

Koncerty w Arena Legionowo

Na terenie Areny Legionowo organizowane są liczne koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Widzowie mogli wziąć udział w koncertach znanych gwiazd takich jak zespół AKCENT, Dżem, Czerwone Gitary, Basia czy też Andrzej Piaseczny. Na terenie obiektu odbywają się również liczne występy grup kabaretowych takich jak: Kabaret Smile, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Neo-Nówka bądź też Kabaret Młodych Panów i wiele więcej.

Bilety Arena Legionowo

Wystarczy, że sprawdzisz kalendarium wydarzeń w Arenie Legionowo być mógł wziąć udział w wyczekiwanym przez Ciebie koncercie czy innym wydarzeniu. Bilety możesz nabyć w naszym serwisie bileterskim TicketClub.pl. Kup je już teraz i spełnij swoje marzenie!

18.05: STREFA PLAŻA - JuweSobota - Kult | Dżem | The Dumplings - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
18.05: STREFA PLAŻA - JuweSobota - Kult | Dżem | The Dumplings
2 minuty temu