Klub u Bazyla

Klub u Bazyla to obiekt wyglądający z pozoru niepozornie. Pomieszczenie po starej fabryce w pobliżu Starego Rynku w Poznaniu, całkowicie schowane w podwórzu, dodatkowo wyposażone w przeszklone wejście, nie wzbudza podejrzeń, że tuż za nimi kryje się coś niesamowitego.

Norwida 18A, 60-867 Poznań

Wydarzenia w Klub u Bazyla

Klub u Bazyla to miejsce, który łączy w sobie klimat klubu muzycznego i pubu. To miejsce, idealne dla osób uwielbiających niestandardowe rozwiązania i poszukujących wyjątkowych, muzycznych brzmień. Klub posiada trzy sale umożliwiające zorganizowanie wszelkiego rodzaju koncertów, przeglądów muzycznych a nawet imprez tanecznych. Klub działa już ponad półtorej dekady. W tym czasie stał się ulubionym miejscem poznańskich fanów muzyki alternatywnej, hip hopu a także ciężkich i przesterowanych brzmień. Na scenie klubu wystąpiły setki artystów o ile nie tysiące. Rozwijając się klub postanowił zmienić swoją lokalizację, która pozwoliła im otworzyć nowy, kolejny rozdział w ich historii. W nowym miejscu, przestronnym, klimatyzowanym stworzone zostały idealne warunki do organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Zadowoleni będą nie tylko artyści posiadający dobre zaplecze socjalne, ale również uczestnicy – wyjątkowy klimat i wysokiej jakości obsługa gwarantowane. W ciągu tygodnia/dnia sala może być wykorzystywana jako miejsce organizacji warsztatów, wystaw, zajęć czy też projekcji filmowych. W weekendy najczęściej na terenie klubu organizowane są koncerty znanych, jak i lokalnych artystów.

Koncerty w Klub u Bazyla

Jak już wspominaliśmy, na scenie klubu wystąpiły setki artystów. W ostatnim czasie, na deskach klubu pojawili się artyści tacy jak: KAT, Hunter, Guzior, Abradab, Algiers, Żabson, Tabu, Dr Misio, Myrkur, Jelonek, Łydka, Aura Noir, Revocation i wielu, wielu innych, których nie sposób w tym miejscu wymienić.

Bilety Klub u Bazyla

Jeszcze nie wiesz jakie wydarzenia będą organizowane w najbliższym czasie w Klubie u Bazyla? Możesz to sprawdzić w serwisie TicketClub.pl i kupić bilety, bez wychodzenia z domu!

Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
21 minut temu