Wytwórnia

Klub Wytwórnia zlokalizowany jest w miejscu dawnej łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych przy ul. Łąkowej 29.

Łąkowa 29, 90-554 Łódź
http://www.wytwornia.pl

Koncerty :

Wydarzenia w Wytwórnia

Po przeprowadzeniu rewitalizacji studia filmowego, dużą uwagę zwrócili na nie liczni inwestorzy. Jeden z nich – Grupa Toya sp. z o.o. postanowiła stworzyć w tym miejscu obiekt kulturalny, który będzie przyciągał energią i wyjątkowym klimatem. Klub Wytwórnia w Łodzi w 2007 roku został oficjalnie otwarty. Jego nazwa nawiązuje do legendarnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Hale filmowe zagospodarowane na nowo i wyposażone w profesjonalny sprzęt – zarówno nagłośnieniowy jak i oświetleniowy pozwala organizować w tym miejscu występy znanych gwiazd na najwyższym poziomie. Klub posiada również mobilną scenę oraz sporych rozmiarów widownię.

Koncerty w Wytwórnia

Klub cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Łodzi, pobliskich miejscowości oraz turystów. Na scenie klubu wystąpił już szereg znanych artystów. Zaliczyć do nich możemy gwiazdy takie jak: Chris Botti, Courtney Love, O.S.T.R., Daria Zawiałow, Marek Dyjak, Glen Miller’s Orchestra, Hey, Kult, Edyta Geppert, COMA, Kasia Nosowska, Maria Peszek, Soyka, Mela Koteluk i wielu innych. Stale rosnące zainteresowanie klubem sprawia, że zapraszane są coraz to popularniejsze gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny.

Bilety Wytwórnia

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Ania Dąbrowska  “TEGO CHCIAŁAM” Trasa 20-lecia - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Ania Dąbrowska “TEGO CHCIAŁAM” Trasa 20-lecia
2 minuty temu