Ergo Arena

Ergo Arena to hala widowiskowo-sportowa zlokalizowana na granicy miasta Gdańsk oraz Sopot. Obiekt funkcjonuje od 2010 roku i w swoim wnętrzu może pomieścić ponad 11 000 widzów – właśnie tyle znajdą Państwo miejsc siedzących! Dzięki ogromnej powierzchni obiektu, możliwa jest organizacja imprez masowych w postaci wydarzeń sportowych, koncertów, widowisk muzycznych czy też kulturalnych, a także targów i konferencji.

pl. Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Wydarzenia w Ergo Arena

Ergo Arena to nie tylko miejsce, w którym organizowane są koncerty znanych gwiazd muzyki polskiej jak i zagranicznej. To także miejsce kierowane do sportowców. Na terenie obiektu, niejednokrotnie organizowane były rozgrywki polskich siatkarzy w formie Ligi Światowej czy też Mistrzostw Europy Mężczyzn. Na terenie obiektu organizowane były również zawody szczypiornistów w formie Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn. Ważnym wydarzeniem były również Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. Na wszystkie wydarzenia sportowe mogą Państwo nabyć bilety za pomocą serwisu TicketClub.pl

Koncerty w Ergo Arena

Ergo Arena to miejsce, w którym spotkać można było największe gwiazdy światowej muzyki różnych gatunków. Na scenie Ergo Areny wystąpiły zagraniczne gwiazdy takie, jak: Ozzy Osbourne, Dave Matthews Band, Sting, Lady Gaga, 30 Seconds to Mars, Judas Priest, Hans Zimmer, Chris Botti, Michael Buble. Do polskich artystów występujących na scenie zaliczyć możemy zespół Metro, Bajm, Dawid Podsiadło, Ewa Farna, Kayah czy też Golec uOrkiestra. W obiekcie organizowane były również dwie edycje festiwalu TOP Trendy a także liczne występy kabaretowe.

Bilety Ergo Arena

Chciałbyś wziąć udział w którymś z wspomnianych wydarzeń muzycznych bądź sportowych? Śledź kalendarium imprez Ergo Arena i kup wymarzone bilety w serwisie TicketClub.pl. Zapewniamy szybką, bezproblemową i w pełni bezpieczną sprzedaż biletów w najatrakcyjniejszych cenach!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
2 minuty temu