TAURON Arena Kraków

TAURON Arena Kraków to największa i najnowocześniejsza hala widowiskowo-sportowa w Polsce. Na jej obszarze mogą być organizowane wydarzenia o różnym charakterze i różnej wielkości.

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków

Wydarzenia w TAURON Arena Kraków

Hala widowiskowo-sportowa może pomieścić 22 000 osób. Na terenie obiektu organizowane są koncerty, festiwale, pokazy filmowe, musicale, pokazy cyrkowe, show na lodzie a także gale, kongresy, bankiety, imprezy branżowe oraz plenerowe. Widownia areny posiada szeroki zakres konfiguracji a także zaplecze dla sportowców i wykonawców. Arena wyposażona jest w największy w Europie ekran LED na elewacji a także rozbudowane systemu multimedialne i sceniczne, które pozwalają zorganizować wydarzenia na najwyższym poziomie. Na terenie areny możliwe jest również zorganizowanie rozgrywek sportowych w wielu dyscyplinach, o randze mistrzostw świata. Organizowane były Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej cz też siatkarski Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.

Koncerty w TAURON Arena Kraków

Na terenie Tauron Areny zorganizowane były liczne koncerty gwiazd polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Do najważniejszych artystów występujących na scenie zaliczyć można: Aerosmith, Andrea Bocelli, Black Sabbath, Bryan Adams, David Guetta, Elton John, Ennio Morricone, Foo Fighters, Green Day, Hans Zimmer, Jean-Michel Jarre, Jose Carreras, Justin Bieber, Katy Perry, Marroon 5, Metallica, Pearl Jam, Robbie Williams, Sting i wielu innych.

Bilety TAURON Arena Kraków

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!