Atlas Arena

Atlas Arena to obiekt zlokalizowany na terenie miasta Łódź. Jest jedną z większych hal widowiskowo-sportowych usytuowanych w Polsce. Poza główną halą widowiskową, w atlas arenie znajduje się również sala treningowa. Osoby wynajmujące – organizatorzy zarówno imprez sportowych jak i estradowych mogą liczyć na kompleksową obsługę ze strony personelu obiektu.

Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

Wydarzenia w Atlas Arena

Atlas Arena Łódź to przede wszystkim imponująca powierzchnia, pozwalająca na organizację wielu imprez o charakterze masowym, jak i rozrywkowym na najwyższym poziomie. W obiekcie organizowane są wydarzenia takie jak koncerty, widowiska muzyczne a także sportowe. Na trybunach Areny zmieści się ponad 10 tys. widzów a dodatkowe 3 tysiące miejsc zorganizowano na płycie. W Arenie nie brakuje miejsc dla VIP-ów – Arena posiada aż 11 loży z tarasem. Wszystko uzupełnione 4 ekranami multimedialnymi.

Koncerty w Atlas Arena

Odpowiednia konstrukcja hali sprawia, że panująca akustyka zwiększa doznania muzyczne podczas koncertów znanych i cenionych artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Atlas Arena może pochwalić się organizacją koncertów gwiazd światowego formatu takich jak Hans Zimmer, Deep Purple, Jean Michel-Jarre. Łódzka scena poza koncertami organizuje również występy kabaretowych gwiazd a także występy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka czy też wydarzenie pn. Disney on Ice – Zaczarowany Świat Disneya. Na terenie Łódzkiej Areny odbywają się również liczne wydarzenia sportowe – rozgrywki siatkarskie – Liga Światowa, 2017 podczas której rozegrano mecz Polska-Brazylia bądź też zawody lekkoatletyczne – Orlen Cup 2017.

Bilety Atlas Arena

Sprawdź kalendarium wydarzeń w Atlas Arena Łódź i już teraz dowiedz się czy oraz kiedy występuje Twoja ulubiona gwiazda. Bilety na wydarzenia możesz nabyć w naszym serwisie bileterskim TicketClub.pl. Zapraszamy!

Ania Dąbrowska  “TEGO CHCIAŁAM” Trasa 20-lecia - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Ania Dąbrowska “TEGO CHCIAŁAM” Trasa 20-lecia
3 minuty temu