Alec Benjamin - bilety

Alec Benjamin

Amerykański piosenkarz i autor piosenek. Sam o sobie mówi „narrator”. Swoją przygodę z muzyką zainspirował twórczością Eminem i Paula Simona. Popularność przyniosła mu jego solowa kariera, a także tworzenie tekstów dla znanych artystów takich jak Jon Bellion.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Alec Benjamin

Początki działalności

Urodził się w 1994 roku. Pochodzi z Phoenix, gdzie się wychował. Popularność zyskał dzięki utworowi „The Water Fountain”, który w serwisie Youtube zyskał ponad 8 milionów wyświetleń. Jest to niezwykle młody artysta, który na swoim koncie ma współpracę z wieloma znanymi artystami takimi jak Jon Bellion czy też Jamie Scott. Jako 18 latek podpisał kontrakt z jedną z większych wytwórni muzycznych, z którą przygotował swój debiutancki album. Postanowił jednak opuścić wytwórnię i samodzielnie zorganizować trasę koncertową po krajach europejskich. Grał na parkingach hal, w których odbywały się głównie koncerty Shawna Mendesa i Troye Sivana. To wówczas swoim słuchaczom rozdawał wizytówki oraz budował bazę fanów. Wszystko to z dala od rodzinnego domu, na całkowicie nieznanym kontynencie. Po powrocie ze swojej pierwszej trasy koncertowej zdecydował się nagrać album z Jonem Bellionem. Krok ten po raz kolejny przyniósł mu korzyści – swoimi występami mógł otwierać koncerty Belliona. Wszystko to pozwoliło mu zyskać wiernych słuchaczy, dla których co dwa tygodnie przygotowywał nowy utwór na serwis YouTube. Wystarczyło mu pół roku działalności by zyskać ponad 150 tys. subskrybentów. Ogromnym sukcesem w jego karierze był również viralowy przebój „I Built A Friend”, który zyskał ponad 4 miliony wyświetleń na Spotify!

Albumy studyjne

  • Mixtape 1: America (2013)
  • Narrated for You (2018)

Bilety na koncert Alec Benjamin są już dostępne w sprzedaży –kup i poznaj twórczość artysty!

“Narrator” – tak sam o sobie mówi amerykański piosenkarz i autor piosenek Alec Benjamin. Młody artysta zyskał popularność po publikacji singla “The Water Fountain”, którego ilość odtworzeń na YouTubie przekroczyła 14 milionów. To nie jedyny sukces, który odniósł z pomocą Internetu. Jego viralowy “I Build A Friend” uplasował się w czołówce najczęściej słuchanych utworów na Spotify. Jeśli chciałbyś usłyszeć go na żywo, koniecznie wybierz się na najbliższy koncert Aleca Benjamina.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
4 minuty temu