Caro Emerald - bilety

Caro Emerald

Caroline Esmeralda van der Leeuw (Caro Emerald), to pochodząca z Holandii, niezwykła wokalistka jazzowa, która dała się już zauważyć na międzynarodowej scenie muzycznej. Artystka dysponuje wyjątkową barwą głosu i wyróżnia się wspaniałym dynamizmem scenicznym. Koncerty Caro Emerald, jak zapewniają jej fani, są prawdziwą uczta dla odbiorców.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Caro Emerald, czyli inaczej Caroline Esmeralda van der Leeuw, urodziła się 26 kwietnia 1981 w Amsterdamie. Duńska wokalistka miała swój debiut na światowej scenie w 2009 roku, gdy zaprezentowała swój singiel jazzową „Back It Up”. Dzięki temu utworowi zyskała popularność, jednak jej następny singiel —„A Night Like This” stał się prawdziwym, bezkonkurencyjnym numerem 1 na listach przebojów w Holandii i błyskawicznie rozwinął karierę wokalistki.

Chcesz zobaczyć, jak artystka występuje na żywo? Kup bilety na Caro Emerald!

Debiutancki album Caro Emerald z 2010 roku utrzymywał się przez 30 tygodni na pierwszym miejscu listy przebojów, co dało mu wynik lepszy nawet od „Thillera” Michaela Jacksona . Płyta stała się także najlepiej sprzedającym się wydawnictwem muzycznym w Holandii w 2010 roku. Krążek zdobył niebywałą popularność i rozszedł się w ponad 300 tys. egzemplarzach w Holandii; w Wielkiej Brytanii okrył się platyną, a w Polsce zdobył status potrójnej platynowej płyty. Oblicza się, że album ten dotarł aż do miliona odbiorców. W 2010 roku ukoronowaniem pasma sukcesów Caro Emerald było przyznanie jej holenderskiej nagrody Edisona w kategorii: najlepsza artystka.

W kwietniu 2013 roku ukazała się kolejna płyta studyjna wokalistki, zatytułowana „The Shocking Miss Emerald”. Wydawnictwo cieszyło się wyjątkową popularnością na Wyspach Brytyjskich, gdzie zyskało status złotej płyty i znalazło się na pierwszych miejscach list przebojów UK. Drugi album Caro Emerald zawiera prawdziwą mieszankę stylów muzycznych: znajdziemy tam jazz, pop, a nawet dynamiczne i emocjonujące tango.

Bilety na Caro Emerald to prawdziwa gratka dla fanów. Zdobądź je!

Spotkanie z muzyką Caro Emerald to wyjątkowe doświadczenie, które zachwyci miłośników oryginalnych i nieoczywistych dźwięków. Duńską wokalistkę wyróżnia wyjątkowa barwa głosu, ale nie tylko. Caro Emerald nie boi się eksperymentować i chętnie sięga po różne style muzyczne. W jej utworach usłyszymy mieszankę jazzu, popu, a nawet tanga. Koncerty Caro Emerald przepełnione są dynamizmem scenicznym i ekspresją wykonania, co w połączeniu z ciekawym brzmieniem zwabia na jej występy setki fanów.

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
51 minut temu