Caro Emerald - bilety

Caro Emerald

Caroline Esmeralda van der Leeuw (Caro Emerald), to pochodząca z Holandii, niezwykła wokalistka jazzowa, która dała się już zauważyć na międzynarodowej scenie muzycznej. Artystka dysponuje wyjątkową barwą głosu i wyróżnia się wspaniałym dynamizmem scenicznym. Koncerty Caro Emerald, jak zapewniają jej fani, są prawdziwą uczta dla odbiorców.

Caro Emerald, czyli inaczej Caroline Esmeralda van der Leeuw, urodziła się 26 kwietnia 1981 w Amsterdamie. Duńska wokalistka miała swój debiut na światowej scenie w 2009 roku, gdy zaprezentowała swój singiel jazzową „Back It Up”. Dzięki temu utworowi zyskała popularność, jednak jej następny singiel —„A Night Like This” stał się prawdziwym, bezkonkurencyjnym numerem 1 na listach przebojów w Holandii i błyskawicznie rozwinął karierę wokalistki.

Chcesz zobaczyć, jak artystka występuje na żywo? Kup bilety na Caro Emerald!

Debiutancki album Caro Emerald z 2010 roku utrzymywał się przez 30 tygodni na pierwszym miejscu listy przebojów, co dało mu wynik lepszy nawet od „Thillera” Michaela Jacksona . Płyta stała się także najlepiej sprzedającym się wydawnictwem muzycznym w Holandii w 2010 roku. Krążek zdobył niebywałą popularność i rozszedł się w ponad 300 tys. egzemplarzach w Holandii; w Wielkiej Brytanii okrył się platyną, a w Polsce zdobył status potrójnej platynowej płyty. Oblicza się, że album ten dotarł aż do miliona odbiorców. W 2010 roku ukoronowaniem pasma sukcesów Caro Emerald było przyznanie jej holenderskiej nagrody Edisona w kategorii: najlepsza artystka.

W kwietniu 2013 roku ukazała się kolejna płyta studyjna wokalistki, zatytułowana „The Shocking Miss Emerald”. Wydawnictwo cieszyło się wyjątkową popularnością na Wyspach Brytyjskich, gdzie zyskało status złotej płyty i znalazło się na pierwszych miejscach list przebojów UK. Drugi album Caro Emerald zawiera prawdziwą mieszankę stylów muzycznych: znajdziemy tam jazz, pop, a nawet dynamiczne i emocjonujące tango.

Bilety na Caro Emerald to prawdziwa gratka dla fanów. Zdobądź je!

Spotkanie z muzyką Caro Emerald to wyjątkowe doświadczenie, które zachwyci miłośników oryginalnych i nieoczywistych dźwięków. Duńską wokalistkę wyróżnia wyjątkowa barwa głosu, ale nie tylko. Caro Emerald nie boi się eksperymentować i chętnie sięga po różne style muzyczne. W jej utworach usłyszymy mieszankę jazzu, popu, a nawet tanga. Koncerty Caro Emerald przepełnione są dynamizmem scenicznym i ekspresją wykonania, co w połączeniu z ciekawym brzmieniem zwabia na jej występy setki fanów.

Closterkeller + The Kroach - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Closterkeller + The Kroach
24 minuty temu