Cory Henry - bilety

Cory Henry

Cory Henry – amerykański pianista jazzowy i producent muzyczny z Brooklynu w Nowym Jorku. Wirtuoz gry na organach Hammonda oraz dwukrotny laureat nagrody Grammy! Każdemu powtarza, że zmierza swoją własną drogą, jednak wśród korzeni jego muzyki odnaleźć można inspiracje nurtami gospel, jazzu i soulu. Wydany w 2016 roku album „The Revival“ oraz towarzysząca mu trasa koncertowa to ogromna dawka dynamizmu i improwizacji, nacechowana muzyką gospel oraz stylem Steviego Wondera.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Cory Henry & The Funk Apostles to najnowszy projekt artysty tworzony z ogromną pasją i sercem do muzyki. Dzięki charyzmatycznej osobowości, Henry zyskał miliony wyświetleń na YouTube i innych platformach społecznościowych, budując bazę fanów wyczekujących kolejnych działań artysty. Nowy album Cory Henry & The Funk Apostles stanowi prezentację talentów światowych muzyków eksponujących nowy rodzaj dźwięku i wibracje, którymi chcą zainspirować świat.

Wirtuoz gry na pianinie, producent muzyczny i dwukrotny laureat Grammy – Cory Henry znany jest przede wszystkim w kręgach jazzowych. Ale nie tylko – dzięki fantastycznej grze na organach Hammonda, amerykański artysta zyskał ogromną popularność w środowiskach gospel. W jego twórczości odnajdziemy również inne gatunki muzyczne, jak chociażby soul czy funk. Koncerty Cory’ego Henry słyną z dynamicznych, improwizowanych występów, podczas których da się wyczuć styl samego Steviego Wondera.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
26 minut temu