Dreamcatcher - bilety

Dreamcatcher

Dreamcatcher to południowokoreański girlsband, którego twórcą jest Happy Face Entertainment. Skład zespołu to 7 dziewczyn: JiU, SuA, Siyeon, Handong, Yoohyeon, Dami oraz Gahyeon. Zadebiutowały 13 stycznia 2017 roku wydając CD singel Nightmare.

Początkowo pierwsza nazwa zespołu brzmiała MINX i zadebiutowała w 2014 podczas Oak Valley Summertime Festival. Debiutancki singiel już pod wyszedł w 2014 roku pod nazwą „Why Did You Come To My Home?”. Pierwszy minialbum wyszedł w lipcu 2015 roku o nazwie Love Shake. Ten utwór z albumu był promowany przez stacje radiowe i stacje telewizyjne.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Dreamcatcher

W 2017 zespół MINX przekształcił się w Dreamcatcher, sprawiając, że jego popularność ciągle rosła. W skład grupy weszły oryginalne członkinie: JiU, SuA, Siyeon, Yoohyeon i Dami, a także dwie nowe: Gahyeon i Handong.. Debiut nowej formacji miał miejsce w styczniu 2017 roki, wydając krążek Nightmare. Ich pierwszy występ miał miejsce w programie muzycznym M Countdown - grupa wykonała piosenkę „Chase Me”. Drugi singiel nazywał się „Fall Asleep In The Mirror” oraz główny utwór – Good Night. W 2018 roku ukazał się nowy singiel grupy Full Moon, który powstał z okazji pierwszej rocznicy zespołu. Bilety na Dreamcatcher to prawdziwa gratka nie tylko dla fanów zespołu, ale i wszystkich miłośników girlsbandów. Zespół wyprodukował także teledysk do utworu „Full Moon”. W 2018 zespół wybrał się w trasę koncertową po Europie. Girlsband koncertował w Londynie (14 lutego), Lizbonie (16 lutego), Madrycie (18 lutego), Amsterdamie (21 lutego), Berlinie (22 lutego), Warszawie (23 lutego) i Paryżu (25 lutego). Następna płyta jaka ukazała się to „Nightmare – Escape the ERA”. Krążek wszedł na listę Billboard World Albums na 7 miejscu. Girlsband wybrał się w trasę koncertową do Ameryki Łacińskiej. Trzeci minialbum zespołu, zatytułowany Alone in the City, ukazał się 20 września.

Girlsband to gwiazdy światowego formatu, dlatego na ich koncerty przychodzą tłumy fanów i bilety na Dreamcatcher są zawsze towarem luksusowym, który jest trudno dostępny. Kup bilety na Dreamcatcher już dziś na naszej stronie i ciesz się świetnym widowiskiem girlsbandu na światowym poziomie.

Dreamcatcher to siedem utalentowanych dziewcząt prosto z Korei Południowej. Młode artystki prezentują jeden z najmodniejszych ostatnio gatunków muzycznych – K-pop. Ich muzyczny debiut to krążek “Nightmare”, po nim pojawiły się przebojowe single “Fall Asleep In The Mirror” oraz “Good Night”. Za sprawą “Nightmare – Escape the ERA” południowokoreański girlsband dostał się na 7. miejsce w zestawieniu Billboard World Albums. Koncert Dreamcatcher to szansa na posłuchanie reprezentantek modnego K-popu.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
16 minut temu