H.E.A.T. - bilety

H.E.A.T.

Szwedzki zespół prezentujący melodyjny hard rock. Grupa powstała w 2007 roku z połączenia dwóch formacji: Dream oraz Trading Fate. W początkach kariery zespół występował jako support przed koncertami Sabaton i Alice Cooper'a. Debiutancki album o tytule „H.E.A.T.” trafił do rąk fanów w 2008 roku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład grupy H.E.A.T:

  • Erik Grönwall — wokal,
  • Jimmy Jay — gitara basowa,
  • Jona Tee — keyboard,
  • Eric Rivers — gitara,
  • Crash — perkusja.

Chcesz zobaczyć występ muzyków na żywo? Kup bilety na H.E.A.T!

W 2017 roku grupa obchodziła dziesięciolecie swego istnienia. Na przestrzeni dekady zmieniał się skład zespołu – wymieniali się zarówno gitarzyści, jak i wokaliści. Na początku działalności celem grupy było prezentowanie melodyjnego rocka w stylu wczesnych lat osiemdziesiątych, wraz z całą kolorową otoczką, puszystymi fryzurami i blichtrem. Zespół bardzo ewoluował, co widoczne jest w nagraniach i w końcu znalazł swój własny, unikatowy styl.

W 2014 roku, po wydaniu albumu „Tearing Down The Walls”, H.E.A.T wyruszył w wielką trasę po Europie. Wtedy też muzycy zaczęli zastanawiać się nad nagraniem nowego krążka, jednak wiele miesięcy w trasie okazało się niezwykle wyczerpujące i po tym tournee zespół zrobił sobie prawie dwuletnią przerwę od występów.

W 2017 roku ukazał się piąty, studyjny album grupy, zatytułowany „Into The Great Unknown”. Krążek był gotowy po kilkunastu miesiącach intensywnej pracy, muzycy pojechali do Tajlandii, by zarejestrować materiał we współpracy ze znanym, nagrodzonym nagrodą Grammy producentem muzycznym — Tobiasem Lindellem. Nagrano dziesięć świeżych, rockowych kawałków. Członkowie zespołu H.E.A.T w jednym z wywiadów powiedzieli o tym albumie, że jest najbardziej szczery w ich dorobku, że „ pokazuje ich prawdziwe oblicze i jest muzyką, która nie jest pochodną dokonań innych artystów, jest twórczością wypływająca prosto z ich serc, to tzw. „czysty H.E.A.T”.

Bilety na H.E.A.T to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Szwedzki zespół H.E.A.T. świętował niedawno swoje 10-lecie. Na przestrzeni dekady zmieniał się nie tylko skład zespołu, ale i jego styl muzyczny. Od melodyjnego rocka z początku lat 80., H.E.A.T. przeszedł w hard rock i heavy metal, tworząc własny, unikatowy styl. Jak przyznają, w swojej twórczości inspirują się największymi gwiazdami rocka lat 80., takimi jak Aerosmith, Europe, Bon Jovi, Styx czy Foreigner. Koncerty H.E.A.T. to okazja do posłuchania ich największych przebojów, takich jak “Eye of the Storm” czy “Inferno”.

Podobni artyści