Jakub Krukowski - bilety

Jakub Krukowski

Polski wokalista, kompozytor muzyki pop i klasycznej. Artysta jest także pianistą, producentem muzycznym i właścicielem studia nagrań Sound and Wave. Jakub Krukowski pisze utwory, których teksty pociągają prostotą i szczerością. Wyróżniają się piękną oprawą muzyczną, znakomicie okalającą przyjemny głos piosenkarza. Najnowsza płyta Jakuba Krukowskiego „Omiń czas” ukazała się w styczniu 2018 roku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz zobaczyć występ artysty na żywo? Kup bilety na Jakub Krukowski!

Jakub Krukowski jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Artysta występował przez wiele lat w polskim musicalu Metro w Teatrze Buffo w Warszawie. Jest laureatem wielu konkursów wokalnych w Polsce. Artysta współpracował z kilkoma polskimi i zagranicznymi filharmoniami i orkiestrami akademickimi, współtworzył także ścieżki dźwiękowe do różnych polskich seriali i filmów. Jakub Krukowski od długiego czasu współpracuje z wieloma innymi wokalistami (m.in. z Krzesimirem Dębskim), którzy nagrywają swoje kompozycje w studiu Sund and Wave .

Bilety na Jakub Krukowski to gratka dla koneserów dobrej muzyki. Zdobądź je!

Oprócz muzyki rozrywkowej, wielką pasją piosenkarza jest także muzyka poważna. Wykształcenie muzyczne Jakuba Krukowskiego to wspaniała podstawa, dzięki której może się znakomicie rozwijać muzycznie. Jako student, a potem wykładowca Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie, mógł kontaktować się i chłonąć wiedzę od najlepszych polskich kompozytorów i instrumentalistów, obficie czerpać z ich wrażliwości muzycznej, talentu i warsztatu.

Jakub Krukowski w swojej codziennej pracy podejmuje się wielu aranżacji i opracowań instrumentalnych, współpracował m.in. z Filharmonią Gorzowską, Mexico Symphony Orchestra , Filharmonią Szczecińską, Filharmonią Słoweńską i Orkiestrą Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Utwory Jakuba Krukowskiego dostępne są na kanale You Tube i powoli zdobywają sobie grono wiernych fanów, szczególnie wrażliwych na kompozycje muzyczne, czerpiące wiele z piękna muzyki klasycznej.

Znany z musicalu Metro, granego na deskach warszawskiego Teatru Buffo, Jakub Krukowski to przede wszystkim wyjątkowy wokalista oraz kompozytor. Wykształcony muzycznie pianista ma na koncie współpracę z polskimi i zagranicznymi filharmoniami akademickimi, z którymi stworzył ścieżki dźwiękowe do filmów i seriali. Muzyka klasyczna jest dla niego inspiracją również w autorskich piosenkach. Koncerty Jakuba Krukowskiego to szansa na posłuchanie wyjątkowych, łagodnych i refleksyjnych utworów na żywo.

17.05: STREFA PLAŻA - JuwePiątek - Myslovitz | Baciary | FAST BOY | Skytech | X | X - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
17.05: STREFA PLAŻA - JuwePiątek - Myslovitz | Baciary | FAST BOY | Skytech | X | X
minutę temu