Jess Glynne - bilety

Jess Glynne

Brytyjska piosenkarka, która aktywność na rynku muzycznym rozpoczęła w 2010 roku. Popularność zdobyła dzięki występom w singlu „Rather Be” grupy Clean Bandit oraz „My Love” Route 94. W początkowym etapie swojej muzycznej działalności, utwory wrzucała na platformę souncloud, która dość szybko przyniosła jej ogromną sławę.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Jess Glynne

Jess Glynne zabierze Cię w wyjątkowo klimatyczną podróż po swoich utworach!

Początki działalności

Gdy na początku była wokalistką zespołu Clean Bandit, którego utwór „Rather Be” był chyba najczęściej nuconym utworem, mało kto wiedział, iż głosem piosenki jest młoda, brytyjska wokalistka. Kariera wokalistki zaczęła nabierać tempa do współpracy z brytyjskim DJ i producentem Route 94 i brytyjskim bandem Clean Bandit. Od premiery piosenki zespołu Clean Bandit do pierwszego solowego materiału artystki nie minęło dużo czasu. Singiel „Right Here” był zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ukazała się już rok później. Sam singiel zapowiadający krążek nie odniósł sukcesu, choć mówi się, że niejeden artysta chciałby mieć taki debiut w swojej karierze. Aktualnie artystka może pochwalić się 5 singlami, które są numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Warto dodać, iż artystka wraz z zespołem Clean Bandit uzyskała nagrodę Grammy w kategorii Best Dane Recording.

Albumy studyjne

  • I Cry When I Laugh (2015)
  • Always In Betweend (2018)

Debiutancki krążek artystki jest niezwykle emocjonalny – opisuje przeżycia artystki. Jest niezwykle emocjonalny choć nie brakuje w nim optymistycznych akcentów, gdyż artystka wyznaje, że to szczęście jest receptą na życie. Krążek zdobył szczyt brytyjskich notowań i trzykrotnie pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii. Sukcesem jest również ponad 2 mln ilość sprzedanych egzemplarzy.

Drugi album artystki jest już po części albumem tanecznym. Krążek porusza bardzo istotne dla artystki tematy jak samoakceptacja, miłość, oczekiwania czy też presja sławy.

Kup bilety na koncert Jess Glyne i posłuchaj tanecznych utworów artystki!

Jej największe hity “Hold My Hand”, “Don’t Be So Hard On Yourself” czy “Take Me Home” kojarzy każdy z nas. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to właśnie ona stoi za przebojami “Rather Be” Clean Bandit czy “My Love” Route 94. Jess Glynne, która zaczynała od współpracy z innymi zespołami, jest dziś niezależną artystką, a jej single nie schodzą z podium brytyjskich list przebojów. Popowe kawałki wyróżnia emocjonalny tekst – przyjedź na koncert Jess Glynne i posłuchaj jej największych hitów na żywo!

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
grandson
31 minut temu