Kamasi Washington - bilety

Kamasi Washington

Kamasi Washington jest saksofonistą jazzowym, który wykonuje jazzowy fusion, pełny ekspresji. Jest synem saksofonisty, który miał duży wpływ na jego muzyczną drogę, ale nie tylko. W młodości jego ojciec pilnował go, by syn nie zszedł na złą drogę, dając mu do czytania m.in. dzieła Malcolma X. Bilety Washington to prawdziwa gratka dla fanów jazzu, na którego koncerty zawsze przybywają tłumnie. Artysta wydał dwie płyty - The Epic” oraz "To Pimp a Butterfly". Jego płyty są długie – pierwsza z nich trwa aż 170 minut, ale Washington nie przejmuje się obowiązującymi trendami i robi wszystko po swojemu.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Kamasi Washington

Jego debiutancki, trzy płytowy album otrzymał nagrodę American Music Prize. Pyta znalazła się też w najlepszych podsumowaniach najlepszych płyt roku, więc Kamasi Washington miał na pewno powody do zadowolenia.

Dostał wiele propozycji współpracy od takich artystów jak: Flying Lotus czy też Kendrick Lamar. Środowisko i media uznały go jako jedną z ikon nowej ery jazzu, dlatego bilety na Kamasi Washington zaczęły się rozchodzić w zabójczym tempie. Dzięki miłości ojca studiował progresję akordów zamiast bycia członkiem gangu. „Heaven and Earth” to płyta okrzyknięta przez krytyków jako genialna. Kamasi gra z werwą, z konceptem i zabiera słuchacza w różne zakątki świata poprzez swoją muzykę. Bawi się formą, przetwarzając głos za pomocą vocodera, co zbliżone jest do maniery Daft Punk. Washington czerpie z jazzu lat 70-tych, sięgając jednocześnie do korzeni afrykańskich. W zespole Kamasi Washingtona wyróżniają się też inni muzycy - Thundercat, Patrice Quinn, Ronald Bruner, Brandon Coleman oraz głowa rodziny Washingtonów - Rickey`go Washingtona.

Warty uwagi jest kawałek „Heaven and Earth”, który odznacza się walecznym charakterem. Drugi numer warty posłuchania to „Show Us The Way” zawierającym w sobie najbardziej wzniosłą kulminację tudzież „Will You Sing” – notabene trwający dziesięć minut. Warto sięgnąć także po „Heaven and Earth”, która ma w sobie duży ładunek refleksji. Bilety na Kamasi Washington można zakupić przez naszą stronę. Dzięki nim przeżyjesz niesamowity koncert ikony światowego jazzu, który zahipnotyzuje Cię dźwiękiem swojego saksofonu. Jego płyty łączą różne nurty muzyczne, tworząc świeżą całość. Bilety na Kamasi Washington to idealny wybór dla fanów jazzu, którzy fascynują się zarówno klasyką jazzu lat 70-tych czy 80-tych, ale i wielbicieli Nu jazzu. Wybierając się na koncert Kamasi Washingtona nie zapomnij o wcześniejszym zakupie bilety na Kamasi Washington na naszej stronie, by cieszyć się muzyką na żywo tego doskonałego saksofonisty.

Jeden z najlepszych jazzowych saksofonistów uznany jest również za ikonę nowej ery tego gatunku. Kamasi Washington nie tylko gra, ale i moduluje za pomocą vocodera, co czyni jego muzykę niezwykle ciekawą i nowatorską. Nagrodzony American Music Prize bawi się formą, czerpie inspiracje z jazzu lat 70. i 80., nie stroniąc przy tym od afrykańskich brzmień. Koncert Kamashi Washingtona to muzyczna uczta, pełna niesamowitych dźwięków z wielu zakątków świata. Pozycja obowiązkowa dla miłośników Nu jazzu.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
4 minuty temu