KARI - bilety

KARI

Karolina Amirian (KARI) urodziła się w Świnoujściu. Jest polską wokalistką, tworzącą muzykę alternatywną i pop. Artystka prezentuje na scenie skandynawski, „chłodny pop”. Jej piosenki są pełne melancholii i łagodności, tworzą wyjątkowy klimat. Przypominają trochę niektóre utwory Lykke Li czy Stina Nordenstam.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


KARI w 2013 roku została nominowana do Nagrody Muzycznej — Fryderyka w kategorii Debiut Roku. W tym samym roku uhonorowano ją nagrodą TransVocale 2013, nagrodą HIRO Magazine w kategorii: „Artysta Roku" oraz dwiema nagrodami serwisu muzycznego: Music Is w dwóch kategoriach: „Album Roku" i „Singiel Roku".

KARI — kariera

Artystka ukończyła studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Może pochwalić się również dyplomem Studium Jazzu im. H. Majewskiego w Warszawie, na wydziale wokalistyki jazzowej.

Debiutancki album KARI zatytułowany jest: „Daddy Says I'm Special", wydawnictwo trafiło do fanów w grudniu 2011 roku nakładem NEXTPOP Songwriters' Label. Album został bardzo pozytywnie przyjęty przez publiczność i dziennikarzy muzycznych, którzy określili KARI jako „objawienie polskiej sceny muzycznej".

Chcesz zobaczyć wokalistkę na żywo? Kup bilety na KARI!

KARI w 2012 roku wzięła udział w trasie koncertowej Męskie Granie, zaproszona przez Kasię Nosowską. Wokalistka pojawiła się na scenie Open'er Festival i Malta Festival Poznań, a także SLOT Art Festival i innych. Artystka bardzo dużo koncertowała w kraju i za granicą.

W grudniu 2012 roku KARI nawiązała współpracę z angielskimi muzykami i rozpoczęła z nimi pracę nad projektem KARI. Owocem pracy artystów jest album „Wounds And Bruises”, który wydano nakładem wydawnictwa Nextpop, ukazał się 3 grudnia 2013 roku. Współproducentem albumu jest Jon Headley (lider zespołu Modo Stare). W grupie koncertującej razem z KARI znaleźli się: Jon Headley, John Pullan — bębny, Chris Headley — gitara i Callum Harvie — bas). Pod koniec roku 2013 roku KARI na stałe osiedliła się w Wielkiej Brytanii. Bilety na KARI to gratka dla fanów. Zdobądź je!

KARI, a właściwie Karolina Amirian, to polska wokalistka i autorka alternatywnych brzmień. Prezentuje na scenie skandynawski, “chłodny” pop”, pełny melancholijnych brzmień. Wyróżniona nominacją do Fryderyka za Debiut Roku, zgarnęła również nagrody TransVocale 2013 oraz HIRO Magazine w kategorii “Artysta Roku”. Serwis muzyczny Music Is nagrodził ją za najlepszy album i singiel roku. Koncert KARI, określanej “objawieniem polskiej sceny muzycznej”, przypadnie do gustu fanom łagodnych brzmień.

Podobni artyści

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
2 minuty temu